Sport és fitneszLabdarúgás

2012: európai labdarúgó bajnokság. érdekes tények

2012-ben az európai kupa volt elég nagy esemény a sport életében. Mellesleg, a „Euro” a hierarchiában a sportesemények tekinthető a világ harmadik jelentőségét az olimpiai játékok után és a világbajnokság.

Amennyiben az esemény zajlott?

A harmadik alkalommal a történelem Eb került sor a két ország - Lengyelország és Ukrajna. A készítmény ezen országok számára a verseny került megrendezésre a nehéz körülmények között, a globális gazdasági válság 2008 - 2010 időszakban. Lengyelország gyorsan kezelni a gazdasági problémákat, így ő volt az egész felkészülési időszakban, nem volt probléma az UEFA. Az ukrán oldalon volt a pénzügyi és szervezeti problémákat, mint 2009-ben, nem volt állami finanszírozás infrastrukturális fejlesztéseket. 2010-ben a hatalomra elnök Viktor Yanukovych, minden problémát megoldottunk, és az ország arra készül, hogy a határidő.

2012: európai labdarúgó bajnokság. A részt vevő országok

A verseny részt vett csapatok 16 európai országban. Mielőtt a csoportmérkőzések során döntetlen, tartott Varsóban 2011 decemberében eddig csapatot 4 csoportba osztottuk. Első találat: Ukrajna, Lengyelország és a fogadó ország, valamint Spanyolország és Hollandia. A kompozíció a második csoport: Németország, Olaszország, Anglia, Oroszország. A harmadik csoport a sorsolás volt csapat Horvátország, Görögország, Portugália és Svédország. A leggyengébb kiinduló helyzetben a verseny ellen indult Dánia, Franciaország, Csehország és Írország. Ennek érdekében az „Euro” az volt, hogy a döntőbe a „Euro-2004” Görögország és Portugália a sorsoláson már a harmadik csoportban. Ez arra utal, hogy a csapatok, mint Spanyolországban, Németországban, Hollandiában emelte értékelése érdekében, hogy képesek voltunk kiszorítani a görögök és a portugálok Olympus.

Stadionok - torna hosts

szervezők a bajnoki mérkőzések választotta a várost a legtöbb fejlett idegenforgalmi infrastruktúra. Emellett figyelembe vettük, hogy létezik egy fejlett sport infrastruktúra, amely rekonstruálni lehetett, ha szükséges. 4 város lett kiválasztva az egyes országokban. A 2012-es Európa-bajnokság labdarúgó Lengyelországban került: Gdansk, Poznan, Wroclaw és Varsó. Városok - hosts ukrán része az "Euro-2012" volt, elvileg kiszámítható: Kijev, Harkov, Donyeck, Lviv.

Vessük össze a stadionok Lengyelország és Ukrajna tágasság. Metropolitan Varsó Nemzeti Stadion lehet venni, hogy a lelátókon 58145 rajongók. Arena klub „Lech” (Poznan) célja a 41.609 rajongó. Gdansk, ugyanakkor a labdarúgó párbaj lehet nézni 40.818 ember. Aréna a város Wroclaw - a második kapacitás - 42771. mérkőzések ukrán városokban lehetett látogatni több rajongó. Például az NSC „Olympic”, amely véget vetett a labdarúgó Európa-bajnokság 2012 (Final Spanyolország - Olaszország) befogadására képes 70.050 ember. Második lett a stadion, amely most köszönhető, hogy a fegyveres konfliktus a Donbass mérkőzést nem tartják. "Donbass Arena" ülések 51504 fő. Kharkiv és Lviv stadion vehet 38.633 és 34.915 rajongó volt.

2012: Európa-bajnokság. A bírói tévedések, amelyek nem érik el Ukrajna elhagyni a csoportot

Az összes nagyobb hibát a bírák tartott még a csoportkörben a bajnokságot. Valószínűleg, akkor jelölje ki a három „lyapa”, melyek közül kettő ellen irányult egyik tulajdonosa a bajnokság - a válogatott Ukrajna. harmadik forduló mérkőzésen Ukrajna - Franciaország, lezajlott Donyeck, Ukrajna rajongók álmodott sokáig annak befejezését követően. 59 perc elteltével volt egy epizód, hogy szinte véget a nemzetközi karrierjét a híres magyar játékvezető Viktor Kassai.

Az ütközés után a csatár idején a Harkov „Metalist” Marko Devic a labda a kapufáról, a brit, majd leült a gyepre. A bíró úgy döntött, hogy a labda a fű nem a gólvonal mögött, és ezen a területen. Minden nézők az első iteráció látta, hogy a cél az volt, tiszta. A mérkőzés véget ért az állás 1: 0 mellett a brit, és mentek Ukrajnába a ranglistán. Amikor a sorsolás eredményeképpen az ukrán csapat hagyná 1/4 lezárását. A mérkőzés Ukrajna - Franciaország francia Menez nyíltan megsértik a szabályokat ragadva Ruslan Rotan. Megsértése rajzolt sárga lapot (ez később be is ismerte játékvezető Kuipers Hollandia), ami a második Jeremy. Fontos, hogy 10 perc után után rossz lőtt ellen Ukrajnában célja a számlanyitási párbajban.

Lehet, hogy valaki zavarja az ukrán csapat a későbbiekben a verseny? Megtekintése közben a két ellentmondásos harcol a rajongóknak azt a benyomást, hogy a játékvezetők hibák szándékosak voltak, hogy Viktor Kassai és Björn Kuipers volt feladata, hogy megakadályozza a kilépés az ukrán csapat a csoportból.

Ez hamarosan kezdődik a „Euro-2016” Franciaországban. Reménykedjünk, hogy az ilyen hibákat a következő mérkőzések a kontinentális bajnokság bírók már nem tolerálható.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.