Hírek és TársadalomHírességek

A legtöbb győztes raliversenyző Sebastien Loeb

Sebastien Loeb - a leghíresebb francia raliversenyző, aki világbajnok lett kilenc alkalommal, és a tulajdonos egy hatalmas mennyiségű pontot és díjak WRC. Ez vezetője, a „King of the Road”, részletesen ismertetjük ebben a kiadványban.

Összefoglalását az élet a lovas

Született Ez a bájos raliversenyző végén február 1974 Haguenau, Alsace (France). A gyermekkortól volt érdekelt torna, a mechanika és az elektronika. Később, hobbija nőtte ki magát a szakmai tevékenység: Loeb lett szakképzett villanyszerelő autó. Később kezdett vonzani a gyönyörű sportautók és a versenyzés, hogy később oda vezetett, hogy a rally.

Az oktatás és az első lépéseket a karrier rallista

Mint később kiderült, a szenvedélye autóverseny Sebastien Loeb úgy döntött, hogy erősítse a tudást. Ebből a célból a szülei küldték tanulni egy profi rally iskola „Citroen”, amit kitüntetéssel végzett. Ez a szakasz nagyon fontos a jövő bajnoka.

A következő lépés az volt az első előadás egy fiatal férfi 1998-ban a nemzetközi porondon. Híven hagyományok, mint az első autó Sebastian úgy döntött, hogy válassza ki a Citroën Saxo.

Mentorát egyidejűleg vált egy jól ismert idején versenyző és navigátora rally - Ki „Grizzly” Fréquelin. Ahhoz, hogy a meglepetés a fiatalember, aki már az első futam nagyszerű eredményt mutattak, ami lehetővé tette, hogy haladjanak tovább felfelé a ranglétrán. És ez így kezdte meg tevékenységét a sport Sebastien Loeb. Életrajz bár nem hozta nyilvánosságra a részleteket a gyermek- és ifjúsági sportoló, de részletesen leírja az elején, és a jelenlegi állapot a pályafutását.

Részvétel a versenyen, és sikeres

1999 elején, Sebastian ismét meghívást az éves rally, ahol részt vett a három szakaszban a WRC. Ebben az időben, ígéretes sportoló soha nem volt olyan közel a győzelem és a világ elismerését. Pontosan három évvel később, végül sikerült megnyerni az első világbajnoki között juniorok. Ettől a pillanattól kezdve a versenyzők kezdett beszélni komolyan a jövőben, mint a rekorder.

2002 Rally Sebastien Loeb (fotók alább látható) úgy döntött, hogy felkészüljenek a 100% -ot. Erre ő sokat gyakoroltam, valamint hogy saját stratégiáját az utazást. Ennek eredményeként, az erőfeszítései nem voltak hiábavalóak, hiszen az első versenyen Monte Carlo, képes volt a második helyre. Az eredmények szerint az egész szezonban, a sportoló lett a tizedik az összetettben.

Az első veszteség, és egyfajta rivalizálás

2003-ban, Sebastian volt, szemben az egyik legsúlyosabb versenyző - norvég versenyző Petter Solberg, aki elvesztette, azonban az utolsó szakaszban a második szezonban. Annak ellenére, hogy a vereség, a lovas válhat az első az ausztrál Rally, hogy világítsanak, Németország, Monte Carlo, San Remo és útvonalak Ciprus, Catalunya és az Egyesült Királyságban.

Évszakok időszakban 2004-2006

A 2004-es év döntő fontosságú volt Sebastian és győzött. A következő évi rally sikerült lett a világbajnok. Pontosan egy évvel később Sebastien Loeb nyerte ismét megerősítette a cím-díjas másik világ. 2006, éppen ellenkezőleg, nem lesz sikeres egy srác, de hozott új díjat.

Tehát az új szezonban a sportoló kapott jutalmat kapcsolatos személyes rekordot. A tény az, hogy miközben részt a világbajnokságon, de soha nem alacsonyabb rangú, mint a második. Például alatt rally Svédországban és Monte Carlo, a fiatal versenyző nem tudta, hogy bárhol Finn Marcus Gronholm, és ő vette a második helyen. A részvétel azonban a többi sorozat bajnoki véletlenül tette a vezér.

Következő volt az Akropolisz Rally és Finnországban, és több mint a második helyen, a győztes az úton Németországban feltétlen nyereség Japánban és Cipruson. Talán ezek a „swing”, és továbbra is tovább, ha Sebastien Loeb megsérült.

Az incidens történt az Alpokban, ahol a bajnok ment kerékpározáshoz. Gondatlanság miatt, ő esett a karjára, és eltörte a karját. Ennek eredményeként a négy végső szakaszában a VB nélkül zajlott le vele.

Évszakok az időszakban 2007-2010

A következő három évben a sorban, 2007-ben kezdődő, Loeb ismét egyre világbajnok. És 2009-ben, a győzelem volt neki nagy erőfeszítéssel, mint ellenfele nyugtalan volt finn Mikko Hirvonen. Érdekes, hogy minden úgy döntött, hogy számít pontszámot. A zsűri szerint, Sebastian volt, megelőzve a rivális csak egy ponttal.

2010-ben a WRS Rally Sebastien Loeb nyerte az tagadhatatlan győzelem lett a bajnok elején. Elmondása szerint, ilyen eredményt segített neki pozitív aura szülővárosában Haguenau, és támogatja a rokonok és barátok.

Az első pletykák a végén egy karrier

Annak ellenére, hogy a győzelmek száma a sport, Sebastian és komolyabban kezdett gondolkodni megszűnését pályafutását. Ez az első alkalom, hogy beszélt róla 2010 szeptemberében. Míg rajongóknak a sportoló nevezett felfogható egyfajta vicc. Azonban az ő szándéka raliversenyző megerősítette 2011 elején. Egy kicsit később, ő képes lenne végrehajtani a terveket és hogy kezdjenek komoly eszköz a családi életet.

Közvetlenül azután, pletykák, hogy Sebastien Loeb visszavonul a rally, „keverjük” képviselői „Citroen”. Szerintük, amíg a távozása egy sportoló, és nem is lehet kérdéses, mivel a szerződés közelmúltban megújult. Sebastian magát egy kicsit később újra beszélni hagyja, de ez el fogja mondani az alábbiakban.

Ez a sajnálatos 2011

Ezután 2011-ben kezdődött egy sportoló elég sikertelenül. Az első szakaszban a következő világbajnokság nem tudta, hogy az első helyen. Éppen ellenkezőleg, meglepte magát és másokat, s lecsúszott a hatodik helyre. Azonban az idő minden erejét, Sebastian még kész, de már a második. Elmondása szerint, hogy elfoglalja helyét Perov megakadályozta büntetés perc kellett szerezni a saját ostobasága, és majdnem a célba.

A következő futam Loeb nyerte az egyetlen díjat. Azt is sikerült gólt 171 pontot a tabellán. Azonban a verseny során, amely augusztusban kezdődött az ugyanabban az évben, Sebastian csapata először került a második helyre.

Ennek oka az a veszteség volt a hiba kerék, kiderült, ismét a győzelem előtt. Érdekes, hogy az utolsó előtti szakaszon a vezető parancs egy kellemes meglepetés formájában díjat a következő rekordra. Mint kiderült, a legénység Loeb először a történelem, a WRC-ben első helyezést a számos speciális szakaszok is nyert. „És voltak, hogy menjen át a sok, és nem kevesebb, mint 803,” - mondja Sebastian.

Üzenet részleges kivonását a rally

2012 Loeb már több sikeres, mivel kezdődött egy győzelem a versenypályán Monte Carlo. Ugyanakkor autóversenyző végül úgy döntött, hogy pont az „i” az ő távozása. A döntését, azt mondta újságíróknak, közben egy nagy sajtótájékoztatót tartott után azonnal Nemzetközi Autókiállításon Párizsban.

A jelentés foglalkozott a részleges felfüggesztését tevékenységét. Azt is bejelentette, hogy szándékában áll továbbra is részt vesz a versenyben, de csak egyéni versenyek (ami körülbelül 2-3 fokozat).

Ezen túlmenően, a vezető pilóta és navigátora „Citroen” beszélt további részvétel verseny sorozat WTCC. Ő osztotta a részleteket az új szimulációs játék létre kifejezetten a rajongók számára a versenyzés és a kreativitás sportoló. Ebben az esetben azt jelenti: "Sébastien Loeb - Rally" EVO „» (Sebastian Loeb Rally Evo) által kifejlesztett olasz társaság Miltstone.

Magánélete sportoló

Miután a fokozatos kivonását a sport az első helyen Leba él meg a családját. Abban a pillanatban, a pilóta „Citroen” házas honfitársa és egy lánya Valentina.