Sport és fitneszExtrém sportok

Pascal Verlyayn - ígéretes fiatal autóversenyző

Pascal Verlyayn - híres német autóversenyző. A győztes a "Deutsche Turenvagen Masters" (DTM) 2015-ben. Az egyik legígéretesebb fiatal sportolók. Ez a cikk bemutatja a rövid életrajzát.

család

Verlyayn Pascal született Sigmaringen (Németország) 1994-ben. A fiú anyja - Chantal - natív Mauritius. Egy apa - Richard - a német. Ez volt az a cég, Pascal képzett szakértő precíziós műszerek. Érdemes megjegyezni, hogy a fiatalember nem szponzorok. Ez csak akkor támogatja a cég „Mercedes”.

korai karrier

Pascal Verlyayn hat autóversenyzés 2003 óta 2005-től 2009-ben részt vett számos versenyen gokart, győztes 44 győzelmet. 2009-ben, Pascal van a KF2 kategóriában. Van egy sor „Kart Masters” ő az ötödik helyen végzett. Gyerünk.

"Formula Masters"

2010 Verlyayn a „Mücke Motorsport” csapat debütált a híres német sorozatot. Az első versenyt Oscherslebenből sikerült, hogy a harmadik helyen, és a leggyorsabb kört. A második szakaszban, Pascal volt a díjakat két versenyen, és nyert egy. Az eredmények szerint a szezon egy sportoló vett a hatodik helyen 147 pont.

2011-ben, Pascal Verlyayn (statisztikák a lovas folyamatosan javul) ért még jelentősebb előrelépés. Az első győzelem volt a színpadon Oschersleben. Két egymást követő versenyek Pascal elveszett Emil Bernstrofu. Szintén Verlyayn nyert és több díjat nyert a versenyeken a Sachsenring, Zolder, Nyurburginge, Lauzitsringe és a Hockenheimring. A 4 legjobb körök, 7 pole pozíciót és 14 dobogós (köztük 8 győzelem) versenyző szerzett 331 pontot egy szezonban, és bajnok lett a sorozat.

"Formula 3"

2012-ben, Pascal úgy döntött, hogy megpróbálja a kezét az európai sorozatban. A csapat „Mücke Motorsport”, a vezető debütált az Eb. A verseny alatt Verlyayn 6-szor volt a dobogón: második helyen a Hockenheimring, a harmadik helyet Zandvoort az első és a harmadik helyen a Nürburgringen, és a második helyen a Red Bull Ring. Az egyéni verseny, Pascal került negyedik helyen 181 pont.

Szintén 2012-ben, Eurószériában Verlyayn ment „F3”. Ott sportoló nyert két versenyt - a harmadik versenyen Nyurburinge, a másodikat pedig a Norisring. És ő lett a második Hockenheimring, RB Ring és harmadik Zandvoort, Nurnburgring és Brands Hatch. Nyolc látszat a pódiumon, és két győzelem lehetővé tette a fiatalember, hogy a második helyen a rangsorban, egyre 229 pont.

DTM

2013-ban a csapat „Mücke Motorsport” Pascal Verlyayn (Forma-Fan gyakran publikál cikkeket és híreket a sportoló) debütált a „Deutsche Turenvagen Masters.” Rohant 10 futam, de csak háromszor felvett pontok zónára, majd a 10-ik helyen: Nürburgring, a Red Bull Ring és Brands Hatch. A szezon Verlyayn gólt csak három pontot, és volt a 22 helyre.

2014-ben, Pascal tovább jár a DTM, de a többi csapat - „Guiks Mercedes AMG”. Ebben a szezonban, a sportoló mutatott jelentősebb eredményeket: 8. hely a személyes állása, 46 pontot szerzett, és a győzelem Lauzitsringe. 2015-ben Verlyayna át az első csapat, "Mercedes" - "DTM Team". Az új készítmény Pascal bajnok lett a sorozat. Verlyayn megszerzett cím keresztül 169 pontokat. Sportoló szerzett az a két győzelem az első versenyen a moszkvai és a Norisring, két második hely a versenyt a Red Bull Ring és a Hockenheimring, a harmadik helyen a Nürburgringen, és bekerülni a pontokat zóna sok egyéb versenyek.

"Formula 1"

2014-ben, Pascal Verlyayn lett tesztpilóta a "Mercedes". Mivel 2015 ő nem ugyanazt a munkát a „Force India”.

A február 2016 a csapat „Manor” bejelentette, hogy a Verlyayn lett harci pilóta. A szerződés szerint, „Mercedes” fizetnek nekik Pascal mintegy 5-6 millió euró, valamint hozzáférést biztosított saját szélcsatorna. 3. július 2016 Verlyayn szerzett Ausztriában, az első pont.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.