Sport és fitneszLabdarúgás

Sergey Perhun: fényes karrier és a hirtelen halál

Az egyik legfényesebb és legígéretesebb kapusok az orosz bajnokságot 1990 végén - 2000 elején - Sergei Perhun. Karrierje gyorsan fejlődött, és gyorsan, olyan hirtelen és tragikusan megszakadt. Számos szakértő szerint az, akkor joggal tekinthető az egyik legígéretesebb kapusok az elmúlt évtizedekben azonban megmutatni tehetségüket a teljes kudarcot vallott.

Korai karrier

Sergey Perhun született Ukrajnában, Dnyipropetrovszk 1977. 7 éve már aktívan részt vesznek a labdarúgás. Az első klub, nem meglepő, hogy volt a „Dnyeper”. Ez az első alkalom rá, Szergej játszott 1993-ban a 16 éven felüli. A csapat kapusa töltött 5 szezont a legelején pályafutását, miután játszott összesen 23 játék, ami kimaradt 31 gólt. Egy jó jel a fiatal, kezdő kapus.

Az előadás során a „Dnyeper” Szergej Perhun kétszer ment kiadó más klubok. Először is, a Novomoskovskiy „Metallurg” szólva a bajnokságban Dnyipropetrovszk régióban, majd egy dupla mag „Dnyeper”.

1999-ben elhagyta szülővárosát, és elment a Moldova-bajnokság, az egyik legerősebb klubok a Championship - Tiraspol „Sheriff”. A szezonban 1999/2000 volt a fő kapus a csapat a szántóföldön töltött 29 mérkőzést megnyerte a csapat ezüstérmet a nemzeti bajnokságot és a kupát Moldova.

Moszkvában

Világos és ígéretes játékos nem hagyja az orosz bajnokságban. Ceruza vette a hadsereg cserkészek. 2001-ben Szergej Perhun költözött CSKA.

A szezon nagyon nehéz CSKA. Kezdetben, a csapat elvesztette, „Chernomorets” és a „Wings of a szovjetek” a teljes pontszám 0: 5. Ezért a harmadik fordulóban a helyzetben a kapu helyett rosszul játszott Andrew Novossadova vette Perhun Szergej Vlagyimirovics. Az első ellenfél volt Moszkva „Spartak” a Derby CSKA ismerni 0: 1. Azonban Perhun kipróbálta magát a lehető legjobb módon.

A következő mérkőzés, ismét legyőzte 0: 1-től a főváros „Torpedo”, Szergej halad csak a büntetés helyszínen. Az ötödik kerek, CSZKA szerezte az első pont, megkötve „Rotor” - 1: 1.

Behívó

Augusztus 15, 2001 Perhun debütált a nemzeti csapatban Ukrajna. Ez okozta a legendás Valery Lobanovsky a elleni barátságos meccsen Lettországban. A játék került sor Rigában a stadionban „Skonto”.

A vendégek előrehozott Melashchenko a 20. percben. A kapu az ukrán csapat az első félidőben, megvédte Maxim Levitsky, aki beszélt idején a moszkvai „Spartak”. A szünetben ő váltotta Perhun. Elődjéhez hasonlóan azt mutatta, hogy egy szilárd játék a végén a csapat elérte a minimális győztes 1: 0, és Szergej volt az egyik fő versenyző egy helyet a kapu előtt a közelgő selejtezőin.

Az utolsó mérkőzés

Azonban sok álmok és tervek a fiatal kapus nem tudta valóra. Augusztus 18., elhagyta az első csapat a mérkőzés 22. fordulóban ellen „Anji” Makhachkala. A játék alakult ki feszült, gólnélküli 75 percig egy ugrás Perhun Szergej Vlagyimirovics összeütközött fejek előrehalad Makhachkala Budun Budunova. Mindkét játékos nem tudja folytatni a mérkőzést. Budun súlyosan megsérült, elvesztette az emlékezetét, de sikerült túlélni. A jövőben Budun eltérni súlyos sérülést, sőt tudta folytatni pályafutását.

Perhun tudatában volt addig, amíg a végén a találkozó, először úgy tűnt közepesen súlyos sérülést, kapcsolatba került a partnerekkel érdekel az eredmény a mérkőzés (játék, és végül 0: 0). Azonban, az úton a repülőtér kómában van. Moszkvában volt sürgősen elismerte, hogy az Idegsebészeti Tudományos Intézet Burdenko, de a tudat már nem szükséges, visszafordíthatatlan folyamatok indultak az agyban. 10 nappal később, anélkül, hogy visszanyerte az eszméletét, meghalt Perhun Szergej Vlagyimirovics. A halál oka - duzzanat az agyban. Az orvosok azt állítják, hogy a sérülés nem volt olyan súlyos, hogy lehetetlen volt bármit is tenni.

A memória focista

Perhun Szergej Vlagyimirovics 1977/09/04 - 2001/08/28, ez úgy tűnik, augusztus 30-án a temetőben Dnyipropetrovszk a sír egy fiatal focista. Mondjon búcsút a sportoló jött mintegy 10 ezer ember. És nem csak CSZKA és a „Dnyeper”, amelyre járt Perhun, de más klubok. A fennmaradó összes mérkőzést a szezon a tömegben katonák kiállítva a lelátókon póló a számát és nevét a játékos. Ő még csak 23 éves.

Szergej túlélte a felesége Julia, két éves lánya, Catherine, és Anastasia, aki született 4 hónap után apja halála.

Ő statisztika az orosz bajnokságban tényleg lenyűgöző. 13 mérkőzést Sergey elismerte, mindössze hat gólt, az egyiket a büntetés helyszínen. 7. Játékok megvédte „nulla”. Soha nem fogadott több, mint egy gól egy játék.

Ezen kívül ő lett a legfiatalabb kapus a történelem az ukrán bajnokságot a labdarúgásban, játszott a nagy liga játék. Annak ellenére, hogy töltötte egy kicsit a találkozók Oroszországban 2001 bajnokságot, ez szerepelt a listán 33 legjobb játékos a bajnokságban.

2001 óta szülővárosában Perhun, Dnyipropetrovszk immár hagyományos versenyek között a híres focista memória fiatalok. Közel a stadion egy emlék. Vannak tervek, hogy nyissa ki a múzeum szentelt az egyik legígéretesebb kapusok a modern történelem ukrán foci.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.