Sport és fitneszLabdarúgás

A leggyorsabb penta-trükk a történelem futball

Sokan, akik nem túl képzett labdarúgó, gondolom penta-trükk - ez ritka és csodálatos. Igen, valóban, lehetséges, hogy nem ad sok. A történelem azonban tudja, elég ha a játékos lőtt a hálóba az ellenség öt fényes fejüket. Nos, a leghíresebb meg kell mondani.

A legtöbb „friss” bejegyzések

A közelmúltban, szeptember 23, 2015, Robert Lewandowski, a játékos, a müncheni „Bavaria”, megjelent a második félidőben. Német klub idején elvesztette a pontszám 1: 0 riválisa „Wolfsburg”. Azonban Lewandowski jött kevesebb, mint tíz perc alatt szerzett ellenfelek ellen öt gólt. Ez egy hihetetlen mérkőzés, ami nagyon sokáig emlékezni fogunk, hogy a játékosok, a szurkolók.

Csak két hét, hogy elérjék a „lengyel lövész”, mint az úgynevezett Robert, ismételt Sergio Aguero, a játékos, „Manchester City”. Harmadszor október, ő öt gólt egy sorban a kapu FC „Newcastle”. Azt is lenyűgöző penta-trükk. Nem ismert, milyen hatása az ilyen „aktív” játékos. Luck, fegyelem, koncentráció, a vágy, a motiváció, a figyelemelterelés riválisok - a tömege lehetőségeket, és talán az összes együtt. De azt is mondhatjuk, bizalommal - öt gól az egyik játékos ritkaság nem. És ez látható a példákban.

A legélénkebb bejegyzések

Így a leggyorsabb penta-trükk foci tartozik Robertu Levandovski. És mi a helyzet a többi eredmények? Sok közülük. Bas Dost FC „Heerenveen” célja, bár nem a leggyorsabb penta-trükk, de minden esetben feltűnő. 5: 0 - és "Excelsior" legyőzik.

Dzhermeyn Defo az „Tottenham Hotspur” - a szerző az első penta-trükk az új évezredben, valamint ezzel párhuzamosan a harmadik ilyen eredmény az egész történelem a Premier League. Ez volt 2009-ben, egy elleni mérkőzésen FC „Wigan”.

Dimitar Berbatov ellen 2010-ben „Blackburn” kiadott egy szép penta-trükk, kezdve a második percben a meccs, és befejezte a hetvenes években. Így ő lett gólkirály a szezonban.

Miroslav Klose, a játékos „Lazio”, 39 perc alatt a mérkőzés szerezte a „bolognai” öt szép gól. Ez az első ilyen esemény az elmúlt 27 évben, a harmadik penta-trükk a történelem Serie A.

Carlos Eduardo, a játékos „Nice” szerezte a csapat „Guingamp” 5 jó gól - kezdve 12 perc, és befejezve a 64.. Végül Luiz Adriano, szerepét játszotta „Shakhtar” ellen, a gyenge és igénytelen BATE ötször csapott a kapu vetekszik Fehéroroszországban.

Hasznosítja a három híresség

És végül érdemel mesélt az eredményeket a három játékos, akik tartják a leginkább népszerű és jól ismert. - Először is Cristiano Ronaldo. Ő tervezte öt gólt az FC „Espanyol”, és egyikük már végre a büntetés helyszínen. Érdemes megjegyezni, hogy ez a második ilyen trükk Ronaldo. Ugyanebben az évben egy kicsit korábban, ő adott ki penta-trükk „Granada”. De a „Espanol” - nehezebb ellenfelet.

Ezután jön Ramadel Falcao szerezte, aki 5 gólt a net, „Deportivo” 43 percig. A 2012-es év - az idő, amikor a lejátszó be a horror az egész labdarúgó Európa.

És persze, Leo Messi és fenomenális öt gólt lőtt a kapu „Bayer” a Bajnokok Ligája - a legnagyobb presztízsű klub versenyen. Focista nagyon elegáns „aláírt” többször a cél. És izgalmas volt.

Nos, akkor hiszem, hogy mi vár ránk rengeteg csodálatos penta-trükk, mert a futball - egy játék, amely folyamatosan meglepetéseket. Csak akkor tudjuk nézni a mérkőzést!

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.