Sport és fitneszAtlétika

Elena Shushunova. Életrajz, eredmények, díjak

Amikor egy személy képes irányítani a testet, úgy vélik, a készség, és ilyen látvány nézni a nagyon szórakoztató. Ősidők óta, a keleti jóga mutatták a legnagyobb művészet birtokában a fizikai test. A nyugati, elkezdett utánozni, de sajnos a lelki értelmet veszett. Így a nyolcadik században, az ókori görögök volt a „torna”. De régen ezt, és eddig Kínában tornagyakorlatok használják gyógyászati célokra. Az első olimpia a modern idők, ez a sport volt egyszer szerepel a programban a férfiak. 1928 óta kezdett hivatalosan jár az olimpiai játékok és a nők. A 30 éves a Szovjetunió megkezdte előkészítése során a sportolók a nemzetközi színtéren. A történelem egyik hősnője ez nem elég egy egyszerű sport most leírni.

Tények a életrajz

Shushunova Elena Lvovna született április 23, 1969, a Szovjetunió, Leningrádban (jelenlegi neve: St. Petersburg, Oroszország). A család élt egyszerűen, visszafogottan, és még csak arra törekszenek, kemény munka. Korábban oktatók ment iskolák és gondozta a gyermekek sport rész, hogy a számukra a külső adatokat. Vagy figyeljük a mozgásukat testnevelésórán, keresi a fiatal jövő bajnokai. És Helen észre az első osztályú, és felkérik, hogy egy sport iskola első edző torna - Rubtsova G. I. így például a rugalmasság, a mozgáskoordináció gyermekek alakul ki a korai években, a sportolók kellett nézni szinte az óvodától, hogy ne hogy hiányzik az a pont a fejlődés, különben a mondat - ha nem fog elérni semmit az edzőteremben.

Az első tesztek

De kemény gyerekes képzés fiatal korban adta az első bontásban. Néhány nehéz év fiatal Elena Shushunova nem akar többet gyakorolnak, mert állítólag nem a jó eredményeket. De a körülmények nagyon kemény. Korábban volt VSG szőnyeg, mint most. Tornászok képzett csak a szőnyegen, ami sok most feküdjön a földre. Tekintettel arra, hogy ez így hihetetlenül traumatikus sport, és még a lányok, gyakran képzés elviselhetetlen volt. Mivel sokan nem éri el a magas eredményt. Ekkor anyám megnyugodott Elena Shushunova lánya, fel a fejjel, nem azonnal kap minden tökéletes, csiszolt készségek ismétlés évek, sőt évtizedek óta.

első győzelme

Az ösvény folytatódott irányítása alatt edző Yatchenko TN tartósan gyakorló mentora Govrichenkova VN, tíz éves Elena Shushunova mester a sport. Három évvel később megnyerte a padló gyakorolja junior Európa-bajnokság 1982-ben. Majd vízbe győzelem nemzeti bajnokságok valamennyi fajnál torna. 1983-ban megnyerte a Szovjetunió Cup minden-körül, ami megerősíti majd több mint egy éve, hogy jobb 1985-1988 (csak 1984-ben elnyerte a bronzérmet). Aztán jött a győztes előadás a világbajnokságon.

arany bajnok

A sportolók egy újabb kísérlet arra, hogy töltsenek ki egy karrier, de ezúttal az edző játszott döntő mentori szerepet, és jó okkal. Montreal (Kanada) 1985-ben Elena Shushunova (tornász nagy állóképesség) nyert három arany érmet. Bár nem volt 17. után szabad rája. Miután a csapat bajnokságot sportoló felmászott az ötödik helyre (de megtette az első három a döntőben a versenyt). Néhány flair edzők még fel Elena a csapatban, és ez kifizetődött. Ő lett a hármas világbajnok abszolút fölény, a csapat és boltozat. Ugyanebben az évben az Európa-bajnokságon, Helsinkiben, Elena - Tisztelet Master of Sports, ő nyerte négy aranyérmet (all-around, boltozat, padló gyakorolja és párhuzamos sávok) és egy bronz a legnehezebb neki gyakorlat a mérleg fény.

Öröm és könnyek

1987-ben egy könnycsepp Elenáért mind öröm és bánat. Ő lett a tulajdonosa abszolút rekord a World University Games Zágráb (Jugoszlávia). Elena Shushunova vette az összes 6 aranyérmet torna a játékot. Moszkvában tartott az Európa-bajnokságon, Elena nyerte a boltozat és elkaptak a harmadik dobogós helyet a minden-körül. De a világbajnokság évében Hollandiában (Rotterdam) volt keserű könnyek. Bár mi szomorú? Elena - Tisztelet Master of Sports, nyert két arany (padló testmozgás és boltozat), három ezüst (gyakorlatokat a gerendán, a minden-körül és csapatverseny), a bronzérmet gyakorlatok egyenetlen bárok. Mi nem volt így ebben a bajnokságot? Minden a női csapat a Szovjetunió sírt, és emlékezni fog az egész életed minden hangszóró, míg a lányok. Elvesztették a világbajnoki csapat, így a csapat Romániában csak századrésze pontokat! Ez nagyon szomorú, még emlékszik Elena róla.

A régóta várt Elena Shushunova olimpiai évben, 1988 (Szöul, Korea) bemutatta az áhított arany a minden-körül és csapatverseny. Elena is gyűjtött mindenféle érmet ebben Olimpia - ezüst a kijelentéseket a gerendán és bronz - az egyenetlen bárok. Most végre pihenhet egy kicsit. De Elena azonnal egy új asszisztens edző a válogatott, ahol ő volt, hogy bemutassák a helyességét a gyakorlatokat. Ez megtörte a sport szellemével nyerő tornász. Ebben a szakaszban, úgy döntött, hogy vessen véget a karrier, Elena Shushunova.

Magánélete

1991-ben, a sportoló végzett az Állami Intézet Testnevelési és Sport Lesgaft PF Szentpéterváron. Feleségül vette, és volt egy fia. Elena végül Shushunova pihent fizikailag, hanem szellemileg továbbra is működik a jó minden. Volt meghívták magatartás különböző bajnokságok a kedvenc sport. 2014-ig Elena hivatalosan elfoglalta a közigazgatási hivatal szülővárosában a pozíciókat a bizottság a fizikai kultúra és a sport.

Ő kapta a kitüntetést „a munkaerő”, és a Munka Vörös Zászló Érdemrendje. Még mindig tovább él szerényen szülővárosában a családjával és a szülők.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.