Sport és fitneszLabdarúgás

Maxim Grigoriev: az élet és a karrier a fiatal játékosok, „Mozdony”

Maxim Grigoriev 1990-ben született, július 6, Lipetsk. Ő egy orosz labdarúgó, ma védi a becsületét „mozdony”.

Pályafutása: az elején

Maxim Grigoriev egy diplomás Lipetsk foci. Mielött a Moszkva-ben részt vett a sport a Sportiskola „Metallurg”. Egy szakmai elkezdődött a „Spartacus”. Debütáló volt 2008-ban, november 27-én. Aztán megjelent a kezdő felállás, de a cserét a 78. percben. "Spartacus" ellen játszott Zagreb "Dinamo". Egy fontos játék, akkor került sor, az UEFA-kupa. A mérkőzés véget ért az állás 1: 0 javára moszkoviták. 2009-ben a Maxim Grigoriev játszotta első meccsét a bajnokságban Oroszország. -Ben ismét megjelent a csere - csak 67 perc. És a „Spartacus” a nap harcolt a „Kuban”. A csapat erős, úgy, hogy moszkoviták adta módon a minimális pontszám 1: 0.

Miután a 2010-es évek

2011/12. futballista vásárolt Novocserkasszk „MITOS”. Azonban a játékos azonnal kölcsönözve. Április elején, azt mondta: „Rosztov” - csak szemben a „mozdony”. Debut a labdarúgás került sor ugyanazon mérkőzés. Visszajött a cserét a 75. perc helyett Timofey Kalachev. És 8 perc után kiadta az első gólt a Premier League-ben. Így hozta az új csapatot, hogy egy döntetlen 1: 1. És 2012-ben, január 16-án aláírta a szerződést a „mozdony”, amely magában foglalta az első gól kiadott egy elleni mérkőzésen „Terek”. Azonban 2014-ben, a nyáron, ő küldte kiadó - vissza „Rosztov”, amíg a szezon végéig 2014/15.

A történet a dozayavki

Maxim Grigoriev - focista, aki már megérintett botrányok. Előestéjén a játék, amelynek célja, hogy zajlanak a harmadik fordulóban a bajnoki Oroszország (2011/12) a „növekedés” és a „Lokmotiva” dozayavit, és még akkor is, ha az átigazolási zárva. Nemcsak Maximus, de egykori partnere a moszkvai „Spartak” nevű Dmitry Malaki. Ez egy bekezdés megsértését 12.10.2 12. cikk Vannak egyértelműen fel van tüntetve határideje a kérelmek a résztvevők. Grigoriev magát a meccs utáni interjúban azt mondta, hogy hívják, és ő repült, kiment a pályáról, és gólt szerzett.

Természetesen Olga Smorodskaya (elnöke „Mozdony”) volt a leginkább felháborodva ezt a helyzetet. Azt akarta, hogy panaszt tegyen a Orosz Labdarúgó-szövetség és a Premier League. Ami minden, ami történik Igor Meschanchuk, aki az sportigazgatója Premier mondta Grigorjev Maxim Szergejevics ideiglenesen nyilvántartásba, mint egy játékos, „Rosztov”.

Aztán 2011-ben, április 21-én a ház az RFU részt vitarendezés, adta „mozdonyok” hiba. Ez Olga smorodskaya panasz nem volt elégedett. És mivel sérti a „növekedés” nem voltak jelen. Dozayavki Grigorieva a sport választott bíróság 2012-ben, május 11 jogszerűnek tekinthető. És a döntést a ház, a viták, ill. Alperesek játékos útlevél került bemutatásra, és ott csak világos volt, hogy a játékosok regisztrált időben, kellő időben, mielőtt az átigazolási ablak zárva. Hagyja, hogy a Premier League az online és azt írták, hogy Maxim rögzítette az első április, sőt ez történt március 10-én.

más tények

A válogatott Grigoriev debütált 2012-ben, november 14-én. Aztán Oroszország játszott barátságos mérkőzést az amerikai csapat, amely végül egy döntetlen az állás 2: 2. Maxim játszott szinte az egész játék, jön, mint helyettesíti a Polina a 11. percben. Még egy kicsit később szabadon engedték a mérkőzés Svédország ellen (a 2. félidőben).

Eredményeket ért el a futball, amíg egy kicsit. A „Spartacus”, megnyerte második helyen a bajnokságban Oroszország (2009-ben), és a „mozdony” - a harmadik 2013/14. Nos, tudjuk magabiztosan mondani, hogy ez nem az utolsó a fiatal játékos trófeát. A játékos, jó potenciállal rendelkező, meglehetősen magabiztos parancsot a labdát, így nyugodtan feltételezhetjük, hogy ő még mindig felfedi annak teljes potenciálját.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.