Sport és fitneszLabdarúgás

Raphael Varane - focista Franciaországból nagy kilátások

Raphael Varane - focista, született a városban nevű Lille, 1993, április 25-én. Jelenleg ő védi a színeket a Madrid „Real”. A francia - középhátvéd. De a fő előnye abban rejlik, hogy lehet, hogy más pozíciókban. Mivel középpályás referencia, például. Ez azonban nem minden érdekes tényeket ez a játékos.

korai években

Varane - a játékos, aki kezdte sporttevékenységek FC „Hellemes”. Az ifjúsági csapat a klub játszott két évig. Miután átkerült a „Lance”. Az ifjú csapat, nyolc évet töltött. És 2010-ben tett egy ajánlatot, hogy szolgálják alapján. Aztán Rafael és ő aláírta az első profi szerződését. Az első mérkőzés került megrendezésre egy héttel a rajt után a képzés. És szerencsés véletlen neki. Központi védő Yahya Alledin megsérült, és nem tud játszani. Mivel az esélye, hogy Raphaël Varane. Focista játszott az egész 90 perc.

A „Lance” töltötte az egész szezonban, amelyre a játszott 23 mérkőzést és két gólt szerzett. De akkor, 2011-ben kezdte meg egy új szakasz az ő karrierjét.

Karrier Spanyolországban

Varane - a játékos, aki igazán jól teljesít a pályán. Éppen ezért a „Real” 2011-ben (Madrid) úgy döntött, hogy erősítse a védelmi, a francia szerződést ajánlottak. Természetesen ő beleegyezett. Június 27-én, 2011-ben hivatalosan is része lett a „királyi” klub. A szerződés, az úton, arra a következtetésre jutott 6 év. És már 2016-ban-edik és Varan - focista „Real” a mai napig.

Debütál a játék ellen, a „Racing”. A francia játszott az egész mérkőzésen. Azonban a költségek és az is maradt nulla. Vetekszik a következő ülésen váltak játékosok, „Rayo Vallecano”. Akkor is, a francia töltött mind a 90 percet a pályán, és 67 perc megszerezte első gólját az ellenfél cél. Aztán Madrid "Real" elnyerte a pontszám 6: 2. A bajnokság, Spanyolországban a játékos töltött 167 játékokat. Száz közülük a pályán 90 percig. Máskor fog megjelenni a csere. Több Varane - a játékos, aki soha nem kapott sárga vagy piros lapot. A Bajnokok Ligája játszott négyszer. Három mérkőzést játszottak a csoportkörben. És egy - a negyeddöntőben. A Cup of Spain francia játszott mindössze két mérkőzést. De ahol két gólt szerzett az ív riválisok a „Real” - a katalán „Barcelona”.

Válogatott

Raphaël Varane, mint sok más játékos, védi a szín és a nemzeti csapat. Úgy hívták, hogy a csapat, hogy 17 éves, de még soha nem játszott semmilyen hivatalos mérkőzésen. De egy barátságos játék a dánok, ő szerezte a cél. 2011-ben hívták, hogy az ifjúsági csapat, hogy végre egy elleni mérkőzésen a válogatott Szlovákiában. Miközben beszélt, Rafael, neki a kihívás volt egy nagy meglepetés. Ő egyébként játszott a teljes mérkőzés. Ezután a francia nyerte az eredmény 3: 1.

2013-ban hívták a fő csapat. Rafael kellett játszani Uruguay ellen, de az ő területén, és nem szabadul fel - töltötte az egész játék a padon. De részt a kiválasztási a 2014 World Cup. Ennek keretében játszott két játék - Georgia ellen és Spanyolország.

Raphael sok eredményt. Ahhoz, hogy pontos legyek - a hét. És nyerte részeként Madrid „Real”. Amellett, hogy a nemzeti trófeák legyen mondva két győzelem a Bajnokok Ligájában. És biztos lehet benne, hogy nem ez az utolsó az ő eredményeit.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.