Sport és fitneszLabdarúgás

FIFA World Cup 1998. Csapatok, pontszámok

1998 FIFA World Cup Franciaországban tartották, több városban, és hozta egymáshoz legjobb csapat a világ minden tájáról, ami a tiszteletére az ország. Azonban a győzelem is csak egy, így harcoltak teljes erővel az utolsó másodpercben a harc minden labdát. Ez a bajnokság volt a tizenhatodik a történelemben, és tartották a szokásos módon a nyáron. Song of The Cup of Life Ricky Martin (angol változat a hit La Copa de la Vida) - hivatalos himnusza 1998 FIFA World Cup. Akár ez a verseny más volt, mint az összes előzőek? Ő nem csak más, de forradalmi óta megváltozott az utolsó a verseny az első alkalommal volt huszonnégy csapat, több mint harminckét. Azonban a világbajnokság 1998-ban emlékezett, persze, nem csak ez, hanem egy hatalmas számos izgalmas mérkőzést.

Helyszín

Minden ember teljesen önmaga, amely otthont a World Cup labdarúgó 1998-ban - ez történt Franciaországban. De érdemes megjegyezni, hogy a mérkőzést a befejező rész a verseny kerül megrendezésre egyszer tíz városban szerte az országban. Ebben az ügyben érintett volt, mint a nagy stadionok, mint például a „Velodrom” Marseille (60 millió néző) és a „Parc des Princes” Párizsban (49 ezer fő), és a kis - „Parc Lescure” Bordeaux-ban „La Mosson” a Montpellier (amelyek nem több, mint 35 ezer néző). A legnagyobb stadion a verseny volt a „Stade de France” a Sen Deni, amely befogadja 80.000 néző. Mint látható, a város és a stadionban, ahol a bajnokságot tartottak, igen változatos, de közös a szellem a verseny, amely felemelte a hónapban csak láb az egész országban. Francia gyökereztető az ő válogatott, hanem rengeteg más országokból származó emberek jöttek, hogy támogassa a kedvencek.

csoportkör

FIFA World Cup 1998, mint tudja, bővült a 32 csapat - illetve, és a csoportok száma nőtt nyolc. Ennek eredményeképpen, minden csoportból a két parancs, amelyeket azután játszott együtt a végső 1/8. Az A csoportban voltak a kedvenceim a bajnokság a brazil vállalatok norvégok és skót marokkóiak. Várható a csoport ment brazilok és norvég hat és öt pont, ill.

B csoportban voltak chilei, olaszok, osztrákok és Cameroonians, és itt is nem volt meglepetés - az olaszok és a chilei ki a csoport, hogy a nemzeti csapat Chile tette alig, játék után három mérkőzést a döntetlen, de várnak sokkal.

AC csoportban voltak a házigazdák a bajnokságot, ami könnyen át a következő fordulóban, a győztes minden mérkőzés nyer. Francia vállalat a dánok, hátrahagyva Dél-Afrikában és Szaúd-Arábiában. De a D csoportban volt az első meglepetés - a rájátszásban nem hagyja el a spanyol csapat, amely elvesztette a nyitás a bajnokságot, a nemzeti csapat Nigéria, ami végül megnyerte az első helyet a csoportban, míg a második bizonyult Paraguay. Bulgária egy ponttal végzett az utolsó helyen. Az E csoport egy nagyon szoros csatában, és egészen a közelmúltig nem volt világos, hogy ki fog megjelenni a rájátszásba. Ennek eredményeként az azonos pontszámmal a következő szakaszban, és mentünk a holland mexikói és egy belga észak-koreaiak kirepült a torna.

Az F csoport szinte minden világos volt kezdettől fogva - Németország és Jugoszlávia nagyon erős, csak az Egyesült Államokban lehet, hogy azok legalább néhány versenyt -, de nem járt sikerrel, valamint Iránban. Másik váratlan áttörés a G csoport - Románia nemzeti csapat már erős, és egy csoportban Anglia, Kolumbia és Tunéziában is előrevetítette egy kemény harc a túlélésért. De a végén a románok voltak az első, maga mögött hagyva a kolumbiaiak, hiszen a brit a második pozícióban. Nos, az utolsó csoportban - H - argentinok csendesen ki első helyen, a horvátok a második, míg Japán és Jamaica kimaradtak a verseny. Miután a csoport szakaszában a 1998-as vb-ban költözött a színpadra a 1/8 döntőjében.

1/8 döntők

Ebben a szakaszban a focicsapat, aki az első két helyen a csoportban, játszottak egymással a „röptében”. Ahhoz, hogy játszani egy mérkőzést, a győztes megy a következő szakaszában a verseny. Tournament kedvenc brazil válogatott legyőzte Chile csapat egy zúzás pontszám 4: 1, köszönhetően a kettős Sampaio és Ronaldo és jövőbeli ellenfél dánok legyőzte a nigériai azonos pontszámot - és előkelő Moeller, Laudrup, Homok és Helveg. Gollancz nagy nehezen verték a jugoszlávok - 2: 1, Bergkamp nyitotta meg a pontozást, Komljenovic egyenlített, és csak a második percben adunk Davids kikapta győzelem a csapata.

A mérkőzés kiderült, hogy a brit és az argentinok nagyon látványos - a legelején a mérkőzés a csapat cserélt szerzett büntetést, akkor Owen hozta a England előre Sanetti kiegyenlített. A végén mindent úgy döntött, a Penalty, ahol az argentinok szerencsésebbek voltak. Az olaszok az ő védjegye Catenaccio stílusú verte norvégok 1: 0 (gólját Vieri), valamint a francia szenvedett sokk a stadionban „Stade Bollaert-Delelis”, amely emlékezni fog sokáig - a rendes játékidőben a mérkőzés Paraguay ellen gól nem volt, és csak a a második félidő hozzáadott Blanc tudott gólt egy arany cél. A németek hirtelen kezdett utat a mérkőzés alatt mexikóiak, de Klinsmann és Bierhoff dönthet az eredmény mellett a német válogatott. Nos, a horvátok legyőzték románokat az állás 1: 0 - Suker szerezte az egyetlen cél a büntetés helyszínen. Az előírásoknak megfelelően a verseny, foci csapat már tudja a játékot a következő lépésben.

1/4 döntők

Nagyon érdekes meccs után rajongók csapatok Brazil és Dánia - már a második percben Jorgensen hozta a dánok a vezetést, de Bebeto kiegyenlített tíz perccel később. Ezután Rivaldo szerezte a második gólt a dánok, akik a második félidőben sikerült gólt az egyenlítő erőfeszítéseket Laudrup, de Rivaldo lőtt kétszer, és vezette a brazilok az elődöntőben - 3: 2. Holland megismételte az előző mérkőzés, de Argentína ellen a riválisok - Kluivert lőtt először, de öt perc után Lopez kiegyenlített, és csak a leállás ideje az utolsó három percben Bergkamp előhúzott egy győzelem. A francia is volt egy hasonló meccs, ennek hiányában, hogy felfedje a győztes Olaszország ellen a fő és a hosszabbítás. De a házigazdák nyertek a szankciókra, a döntő pillanatban Di Biagio kapufáról. De az utolsó mérkőzése a meglepetés volt, a horvátok, akik shutout vereség a németek az eredmény 3: 0 (gólok Jarni, Vlaović és Suker).

1/2 döntők

Az elődöntőben két hihetetlen csaták, és megállapította, hogy a felső két csapat, és meghatározták a két csapat fog játszani, hogy a mérkőzés a harmadik helyért. A mérkőzés a holland és a brazilok Ronaldo nyitotta meg a pontozást, és a holland nemzeti csapat nem, hogy kiegyenlítse az csak három perccel a vége előtt az ülés - volt a gólszerző Kluivert. A Penalty nap hőse volt Taffarel, a brazil kapus, aki megüt a két négyütemű holland míg a brazilok végre mind a négy. Az első felében a mérkőzés a francia és a horvátok nélkül telt el a célok, de a második kezdett nagyon okosan - 46 perc kinyitotta a pontozási Suker és 47 Thuram kiegyenlített azt. És ugyanaz Thuram, aki egyben a hős a mérkőzés, előrehozták Franciaországban, így ő nyerte 2: 1, így az eredmény a döntőben.

Mérkőzés a harmadik helyért

A mérkőzés a harmadik helyért volt elfoglalva - Horvátország szerezte meg a vezetést már 13 perc köszönhetően a cél Prosinecki, de nyolc perc után Zenden kiegyenlített. 35 perc Suker horvátok ismét vezetett előre, és a vége előtt a mérkőzés, a pontszám változatlan maradt - 2: 1, a horvát válogatott nyerte a bronzérmet.

finálé

Nos, az utolsó között a házigazdák és a kedvencek meglepően egyoldalú. Már az első félidőben, Zinedine Zidane szerzett kétszer Taffarel kapuk, és a harmadik percben hozzáadott Emmanuel Petit eltemetett brazilok - 3: 0, és a francia megnyeri a vb haza.

gólkirály

Davor Suker a Horvát válogatott volt a legjobb góllövő a verseny, pontozási hat gólt hét játékot. De azt is érdemes megjegyezni, Kristiana Veri és Gabriel Batistuta, aki megszökött Shuker csak egy golyó, de töltött két játék kevesebb.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.