Islam Timurziev. Egy rövid, de fényes karrier a sportban

Islam Timurziyev született január 9, 1983, a város Nazran a Csecsen-Ingus ASSR.

Az élet és a fiatalok

Szerint a szülei, az iszlám mindig is egy csendes gyerek, de kezdett érdeklődni a boksz mindössze tizenkét éves, és akkor is csak azért, mert a város nem volt más szakaszok. Az első ülések az edzők észre, hogy az iszlám kiemelkedik a többiekkel a jó technika és a teljesítményt. Ő lett az első edző Timurzieva Evolev Bashir, aki sokat tett, ahogy azt gyakran rámutatott magát egy harcos számára.

Már a 16 éves fiatal bokszoló megy élete első nagy versenyre. Ez a verseny volt a kezdete egy professzionális sport karrier Timurzieva iszlám.

Korai stádiumban karrier

1999-ben a srác nyerte az Európa-bajnokság, amely részt vett a Kadett. sportoló keményen edzett a következő néhány évben, és részt vett a kevésbé fontos eseményeket. Azonban már 2001-ben iszlám Timurziev a 18 éves kor fog az EB között juniorok. A bajnokságot, néhány várnak jelentős eredményeket az orosz bokszoló, de minden várakozás ellenére is nyert. Ugyanebben 2001 fiatal bokszoló fog nyerni egy másik díjat - állapotának orosz bajnok társaik között. 2003-ban az iszlám ismét nyert a versenyben egymással szemben a hadsereg. Ugyanebben az évben, ő a harmadik helyet a bajnokságban az orosz felnőttek körében. Timurzieva akkoriban csak 20 éves, és ő jósolt nagy jövőt a sport. 2004-ben a nehéz összefoglalni a korai karrierjét szakaszban nyerni a bajnokságot és Oroszország. Az ilyen siker tűnt valószínűtlennek egy 21 éves harcos. Tiszteletére bokszoló ugyanakkor nem hagyta abba, és továbbra is fejleszteni és előrelépni.

Késői szakaszában karrier

Ez várható volt, hogy 2005 lesz a legsikeresebb a karrier egy boxer iszlám Timurzieva. Mivel a formában, hogy nyert sportoló, sok elemző jósolta sok győzelmet ebben az évben.

Islam felkérik, hogy a nemzeti csapat Oroszország amatőr boksz, és részt vesz a World Cup, tartott Moszkvában. Az orosz csapat nyerte meg a versenyt, és a legélénkebb küzdelem véglegessé válik, amely csatlakozni fog az iszlám Timurziyev és a kubai sportoló Odlanier Solis. Általában a legtöbb a harcok kiütéssel orosz kész, de itt lesz képes nyerni csak azon pontokat, amelyek erősen rasstrolo neki, ahogy ő maga elismerte egy idő után.

Fontos megjegyezni, hogy minden csatát az iszlám Timurzieva hihetetlenül szórakoztató. Tízből kilenc harcok sportoló befejező kiütéssel, és ismét megerősíti a legmagasabb szinten.

2005-ben volt egy másik fontos esemény az életében Timurzieva - ő kap egy főiskolai diplomával. Úgy tűnt, mintha a sportoló, hogy biztosítsák a sikeres jövő, mert neki kezdtek vadászni sok sport iroda, aki akarta, hogy az iszlám a teljesítményét a csapat. Azonban a dolgok megváltoztak abban az időben, amikor kiderült, hogy a bokszoló beteg. Már nem rosszindulatú agydaganat fedezték.

A betegség elleni harc

Sportoló volt egy ideig, hogy elhagyja a sportot, hogy megszabaduljon az egészségügyi problémák. Majdnem egy évvel kezeltük iszlám Timurziev. A betegség végül sikerült legyőzni. Abban az időben, 2005-ben, a sportoló igazán vissza, és visszatért a gyűrűt. Azonban, amint világossá válik néhány év, a betegség is hatással lesz.

Visszatér a ringbe

Miután egy rövid távollét iszlám Timurziyev tért vissza a gyűrűt, és kvalifikálta magát az Európa-bajnokság Bulgáriában. Mivel a harcos nemrég felépült egy betegség, kevesen hittek abban, amit reálisan jogosultak díjakat. Azonban a bokszoló iszlám Timurziev és csapata gondolta egészen másképp. Mint kiderült, a legelején a verseny, egy harcos jó állapotban van. A végén, az iszlám lesz a győztes ezen a versenyen, amely az egyik legemlékezetesebb pályája.

2006-ban, a sportoló vett részt a vb, de nem volt semmi nem nyert, mert egy év alatt a harcok eltörte a karját.

A következő nagy torna Timurzieva vált orosz bajnokságot 2007-hol lesz a második helyre. Hogy ez az esemény kapott a bokszoló nagyon nehéz, hiszen ő kezdte rossz fizikai állapotban. 2007-ben tagja lett a bajnokság Chicago, de zárta beszédét a negyeddöntős szakaszában. Az orr a pekingi olimpián.

2008-as olimpiai játékok

Versenyek lesz összeomlott a 25 éves bokszoló. A sportoló elvesztette az első harcot David Price, és kénytelen volt leállítani részt vesz a versenyen. Fight David meglehetősen kétértelmű, de a bírók adta a győzelmet, hogy az ellenség az iszlám.

Ez volt az a meccs volt az utolsó az orosz nehézsúlyú. Az olimpia után a sportoló befejezte pályafutását. Nem hivatalos adatok, hogy az iszlám annyira korán visszavonult a sport, nem volt. Sokan társítását betegség.

Az utolsó években az élete

Betegségéből megbirkózni hihetetlenül nehéz, de ha egyszer a sikeres bokszoló foggal-körömmel harcoltak. Sajnos, az iszlám Timurziyev betegség, és nem tudta legyőzni. Még volt egy művelet, hogy távolítsa el a daganatot, de nem adja meg a kívánt eredményt. Bár egyes időszak Timurziyev is beszélt, hogy visszatért a ringbe.

Sajnos, a visszatérés nem történt meg, és évesen 32 éves sportoló halt meg az intenzív osztályon. A temetés zajlott iszlám Timurzieva Chermen falu Észak-Oszétiában. Ő túlélte a két lánya, akik nem érik el 18 éves. Ilyen volt a bokszoló iszlám Timurziev.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.