Sport és fitneszHarcművészetek

Anzor Boltukaev: birkózás, mint életforma

Medalist freestyle birkózás Anzor Boltukaev Világ- és Európa-bajnokság egyik legizgalmasabb harcosok az ő generációja. Volt, hogy ellenálljon a hihetetlen verseny országos szinten versenyez az országban a világbajnok és olimpiai győztes. Birkózó Anzor Boltukaev, egy fénykép, amely megtalálható az összes média a Csecsen Köztársaságban, egy szekta sportoló otthon. Ő már több mint harminc, de ő folytatta aktív karrierjét, hogy az egyik kedvenc.

Jellemzői a sportoló

Anzor Boltukaev - freestyle birkózó, aki játszik a kategóriában maximum 97 kg. Néha azonban problémákkal kell szembenéznie előnyt, amely szembe, vezetési extra kiló. Ezért a tanároknak sportoló örömmel elfogadta a hírt, hogy a növekedés a súlycsoportban 100 kg-ig a keretek, amelyek könnyebbé teszik a nagyon osztályon.

Tagú csapat Oroszország freestyle birkózás Anzor Boltukaev, fotók, amelyek megtalálhatók a sportmédiában elismert, mint az egyik legjelentősebb képviselője a nehézsúlyú kategóriában. Amikor ő alakja, jár agresszívan, és magabiztosan, folyamatosan támadják az ellenséget, és tartsa fogadások vétel. Sharp és technikailag birkózó csecsen vált egy veszélyes rivális mindenki számára, és nem fél senkitől. Életrajz Anzor Boltukaeva gazdag győzelem feletti olimpiai bajnok és világbajnok.

Azonban a sportoló nagyon érzékeny a kár ered az ő stílusa a harcok. Csomagok gyakran nem ellenálljon a hirtelen, robbanásszerű mozgás vajúdás alatt, és gyakran szakadt. Tehát van egy erős nyújtás ágyék 2013-ban, amely leverték track sportoló két évig. A legutóbbi sérülés megkapta a legutóbbi Európa-bajnokság tartott 2017-ben. Különösen kellemetlen volt az a tény, hogy ez történt a döntőt, amikor a sportoló volt egy lépésre arany.

hosszú rajtaütés

1986 Groznijban született Anzor Boltukaev. Birkózás - az első számú sport az Észak-Kaukázusban, nem kerülte ez a hobbi és a natív a csecsen fővárosban. Azonban a korai években, ez nem különösebben látszanak társaik között, és kevesen hitték, hogy ő nőnek egy nagy sportoló. Életrajzából Anzor Boltukaeva gyakorlatilag nem nyer a junior szinten, csak emlékszem a hatodik helyen a fiatalok bajnoki, 2006-ban a világon.

Azonban ő hitt magában, keményen dolgozott, és egy pár év tette igazi áttörést a világban a professzionális sport. Championship Oroszország 2008 fiatal csecsen sportoló a harmadik helyen végzett nyílás révén díjat. Különösen sikeres volt, ő járt szülőhazájában. Egy csésze Ramzan Kadyrov volt az a verseny, ahol Anzor Boltukaev következetesen vette díjat a különböző években.

Azonban, miután az első siker a nemzeti szintű sportoló egy ideje megy az árnyékok, játék verseny vezetők súlyú Khadzhimurat Gatsalovu és Abdusalamov Gadisovu.

Vissza vadászgép

2013-ig a fényképet Anzor Boltukaeva szinte soha nem jelenik hiánya miatt harcos nagyobb versenyeken. Részvétel a versenytárs a nemzetközi fórumokon korlátozott előkészítő versenyek előtt a világ, és Európa-bajnokságon.

Azonban minden megváltozott, miután az ország 2013 bajnokságot birkózás. Anzor Boltukaev jött versenyezni csúcsformában először, és kipróbálta magát, annak minden dicsőségét. Minden harcban ő folyamatosan támadott, kopogtató zavaros ellenfelek, és nem ad időt a regenerálódásra. Ily módon verte olimpiai bajnok Khadzhimurat Gatsalova és a másik nagy versenyző Abdusalamov Gadisova. Mivel ő nyerte el a jogot, hogy részt vegyen a 2013-as világbajnokságon, ahol sikerült, hogy a bronzérmet.

Eredmények és kudarcok

Miután egy sikeres szezonban az élet egy sportoló jön vissza fekete csík kapcsolódó ágyék sérülést. Csaknem két évvel Anzor Boltukaeva fotó megjelenjenek az oldalakon speciális kiadványok. Diadalmas visszatérés került sor 2016-ban, amikor a Grand Prix Ivan Yarygin ő ragyogóan fejezte be két óriási amerikaiak, akik a hitel a győzelem az olimpiai és vb.

Az orosz Birkózó Bajnokság Anzor Boltukaev, akinek életrajza megy egy új kör a végső csak egy pillanatra kell befejezni a fő riválisa az olimpiai jegyet Khadzhimurat Gatsalovym és mellesleg megszerezte a jogot arra, hogy részt vegyenek az Európa-bajnokságon. Bár ebben a formában, bevallotta a fő kedvenc a kontinentális bajnokságot, és megerősítette a várakozó autóbuszok. Verte a végső csatában egy ukrán Valerij Andreytseva, csecsen lett Európa-bajnok és biztonságos utazást Rio.

Azonban az olimpián, nem tudta fenntartani a győztes díjat és így azonos Andreytseva még mindig a korai szakaszában a verseny.

2017-ben, Anzor Boltukaev, akinek életrajza a sport elérte csúcspontját, a második alkalom az életemben, elment az Európa-bajnokság. Ő magabiztosan lépett be a döntőbe, de a döntő pillanatban, a döntő csata szakadt meniscus. Súlyos térdsérülése csecsen sportoló még továbbra is harcolni, de elvesztette a Turk Rize Yildyrimu.

Most Anzor lábadozik sérüléséből, és készen áll az új kihívásokra.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.