Sport és fitneszExtrém sportok

Daniil Kvyat: nemzetiség. Életrajz Daniel Kvyat

2014-ben a Formula-1 első alkalommal tettem Daniel Kvyat állampolgársága - orosz. Volt idő, amikor senki sem hitt volna, hogy ő lesz a nyeremény pilóta. Jelenleg Daniel tartják a legjobb újonc a motorsportban, és az összetétel a csapat bajnok vette Red Bull Racing. Nem tetszik valami, és a megüresedett egy harci pilóta a közelgő 2015-ig.

Daniil Kvyat - életrajz, a szülők és a magánélet

A jövő sportoló született Baskíria, 1994-ben a város Ufa, április 26-án. Van telt szinte minden az ő gyerekkori híres versenyző. Apja, Vjacseszlav egy vállalkozó, egykori helyettese a Kurultai Köztársaság Baskíria és anyja neve - Zulfiya.

Az iskolában, a fiú szereti a tenisz és időnként lett győztes az iskola versenyeken.

A család Moszkvába költözött. Itt került először a gokart center - együtt az apjával. Mint tudjuk, interjúk Daniel, Kvyat azt állítja, hogy az összes többi szenvedélyek ebben a pillanatban vesztette értelmében - a kormány mögött a kártyán, beleszeretett a sebességet. Abban a pillanatban a fiú 9 éves volt, és azóta ő lett nemcsak a vendég a Circuit és rendszeres látogató, és végül ő volt az, aki megtörte a tanfolyam rekordot.

Hamarosan a fiú itt található az első edző. Ők voltak Pál és Andrei Pavel Baramykov. Alatt vezetésével Daniel első volán mögé ezt a kártyát. Elején az első versenyt a karrier a sportoló bement a karácsonyi Szocsi Karting Cup ( „Mini”), és rögtön a győztes. Ugyanebben 2005 Kvyat tagja lett az orosz bajnokság Gokart ( „Rocket”) - itt megnyerte a 12. helyen a rangsorban. 2006-os szezon, az eredmény - a 13. helyen a bajnokságban, Moszkva a kategóriába „rakéták”.

Ezután a 12 éves fiú lépett be a parancsot Franco Pellegrini és elkezdett részt venni az olasz bajnokság Karting MiniKart. Részvétel a bajnokság Olaszország vezetett szükség van a rendszeres járatok sportoló Oroszországból Olaszországba. A végén, köszönhetően a támogatást a szülő fiú Rómába költözött.

Olaszország

In Rome Daniil Kvyat, nemzetiség, melyek esetében csak segített, elkezdtem iskolába járni, és továbbra is a teljesítmény gokartok. Tartózkodó Olaszországban, ellentétben Oroszország, ez adta a lehetőséget, hogy a fiatalember minden alkalommal, folyamatosan javítják képességeiket és a szükséges készségek elsajátítását. Fiatal sportolók segítette az ország jelenlegi képzési rendszer lovasok. Európában a kezdő pilóták lehetőséget kapnak arra, hogy válasszon a saját edzők, majd a versenypályán, hogy megerősítse a megszerzett tudást. Oroszországban, éppen ellenkezőleg: Sajnos, a pilóták szinte mindig magukra hagyni.

2007 Daniel Kvyat karrierje előkészítő csoportban, 2008. 2008-ban, a sportoló kezdett dolgozni egy csapat Dino Kezy, de előestéjén az Eb-t úgy döntött, hogy egy másik csapat - Angelo Morsicani. Ahogyan azt a pilóták, részvétel az Európa-bajnokság, ahol képes volt megnyerni a harmadik helyen volt, egy fordulópont karrierjében.

Ebben az időben, a kezdő lovas közlemény „Lukoil Racing” csapat vezetői. Ennek eredménye, hogy felvették a nemzetközi program LUKOIL Drivers Support Program.

2009 Daniel Kvyat lett eseménydús és telített győzelmet. Sikerült lesz a győztes a Winter Cup (KF3), a második helyre a Nemzetközi Series WSK (KF3), beszél a csapat Morsicani Racing, és kap vissza a harmadik lépés az Európa-bajnokság (KF3). Mindezek mellett, tudta, hogy jöjjön elsőként a célvonalon a verseny és Industrie Trophy Margutti Trophy.

Red Bull: Ifi csapat

2009 nyarán, az életrajz Daniila Kvyata feltöltik mérföldkő esemény.

Jevgenyij Malinovszkij feje „Lukoil Racing”, mondta a sikeres kezdő Helmut Marko, a Red Bull társtulajdonosa a projekt és egyúttal a fő vadász tehetségek kortárs motorsport. Miután több sikeres bevezetések az ázsiai-csendes-óceáni bajnoki Helmut Marko hívta fel a figyelmet, hogy az oroszok, s meghívást kapott, hogy bekerüljenek a támogató program fiatal pilóták a Red Bull.

Formula BMW

Augusztustól kezdődően előtt a szerződést aláírták, Kvyat Daniil állampolgárságú - orosz, telt mind lelki és fizikai vizsgálat.

Az eredmény alapján, belépett a versenyprogramban Red Bull Junior Team és kezdődött 2010-ben jár a Formula BMW-ben Eurointernational csapat. Itt 8 futam Kvyat tudott szerezni két győzelem és nyerj 5 dobogó.

Mit jelent, hogy egy része a Red Bull Junior Team? Többé nem kell aggódnia a finanszírozási forrásokhoz, így minden szabadidejét tudja költeni csak versenyeken. Ugyanakkor a vezetői szolgáltatások és a pénz vállalatok kell, hogy komolyan fizetni: járművezetők engedelmeskedik az osztrák cég teljesen maguk birtokában Helmut Marko, elveszíti a jogot, hogy válasszon egy pályának. Lehetetlen, hogy ismertesse a hit csapat csak a szerencse, de az életrajz Daniila Kvyata van ilyen esetekben - egyetlen itt nem vennék, csak azok, akik megérdemlik. Ebben az esetben, hogy eltérjen a program könnyebb, mint bejutni - képességeiket, akkor kell, hogy erősítse minden új szezonban.

Beszédek a Formula Renault 2.0

Daniil Kvyat, amelynek állampolgárságát nem bír jelentőséggel a junior sorozat, soha nem adott okot Mark elkezdenek kételkedni magát. 2011-ben sikerült megnyerni a címet vice-bajnok az észak-európai Kupa Formula-Renault 2.0, miközben a bronzérmes az Európa-bajnokságon.

A következő szezonban a sorozat Formula-Renault 2.0 Kvyat második helyezést ért el az első csapat az ő osztálya bosszantó hiba. Mindamellett az előrelépés látott, és előléptették - ben áthelyezték egy lépést a GP3. Kvyat Daniil, orosz állampolgárságú, látta az Orosz Föderáció és az Automobile nevű vezető az év Oroszországban.

Sikeres debütálása GP3 Champion 2013

2013-ban a GP3 bajnokság Kvyat katasztrofálisan szerencsétlen: az autó nem akar menni, majd gyorsan elkopnak gumik. De mindez csak ürügy volt, hogy nyilvánvaló átgondolt megközelítés a sportoló.

Együtt szakemberek a csapat MW Arden, tudta az okát a hiba, és a gumiabroncs elpusztult autó megállt egy pár kört. Ennek eredményeként a záró pontokon Daniil Kvyat (nemzetiség, a pilóták a futam nagyon eltérő) kezdett versenyeket nyerni. A legfontosabb dolog - megkapta a címet Abu Dhabi, kiragadva a győzelem az argentin Facundo Regalia.

Feltűnő belépő Toro Rosso

A következő lépés a karrier az oroszok egy meghívás „Queen a verseny.” Ott hirtelen megüresedett állást: a bajnokságot, és a Red Bull bal oldali Mark Webber, ahol váltotta Daniel Riccardo. Így a Toro Rosso, leányvállalata a Red Bull, üres hely. Beletelt egy tökéletesen megnyilvánult egy nehéz szezon GP3 lakosok. Ő lett az első pilóta, aki költözött GP3 leküzdésére versenyző helye „Royal versenyeken.”

Indoklás a választott Red Bull menedzsment Daniel Kvyat bizonyult a gyakorlatban. Elején a 2014-es szezon volt képes befejezni a kilencedik, megelőzve a tapasztaltabb csapattársa a csapat Jean-Eric. Daniel további versenyzés sikerek bebizonyították a világnak, hogy a Formula-1 jött egy profi és tehetséges pilóta.

Márciusban Daniil Kvyat, a válogatott rajongók, amely napról napra nő, elismerten a legjobb vezető Oroszország 2013-ban.

És végül, a Forma-1

Hagyományosan osztályokon Red Bull tapasztalatot szerezni az ifjúsági csapat a Formula-1-et minimum egy-két szezont. De hirtelen, októberben jelentették be, hogy Sebastian Vettel elhagyja a Red Bull Racing. Egy üresedés azonnal vette Daniel Kvyat.

Ő lett a pilóta a Forma-1 20 éves - egy egyedi eset, a legtöbb megy ez évek óta. Ő segített a megszállottság versenyen, órákat töltött együtt a mérnökök olyan problémák megoldására, hajlandó tölteni minden szabad idejét a képzés.

Ez biztos, hogy azt mondják, hogy Daniel Kvyat is azt mutatják magukat, és élni az esély - valószínűleg frissíteni egy pár rekordok.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.