Sport és fitneszExtrém sportok

Sebastian Vettel. Tények az élet

Modern „Formula 1” nélkül elképzelhetetlen az egyik legnagyobb vezetők minden idők verseny, amelynek a neve Sebastian Vettel. Világbajnoki karakter, szorozva a német kitartás és pedantéria, tette munkájukat, biztosítva számára a sikert.

A csillag születik

Sebastian Vettel Németországban született, július 3, 1987. Születési volt a város Heppenheim. Érdemes megjegyezni, hogy mielőtt lenni „stabil” fajok „képlet”, a srác már régóta álmodozott énekes. Azonban a színész karrierje nem volt elérhető vele, mert teljesen hiányzik ének. De felesleges volt minden, ami szükséges volt, hogy valóban bajnok: az akarat, hideg fejjel, a türelem és az égető vágy, hogy nyerjen.

korai karrier

Sebastian Vettel debütált mögött a kerék egy sport autó korában hét évig vesz részt versenyeken, gokart. Már néhány éve, ő lett az elismert királya verseny. És a 16 éves volt egy esélyt, hogy próbálja meg a kezét a kerék az autó, „Forma-1”, ahol Sebastian tudta, hogy először próbálja megnyerni az első helyet a német bajnokságban.

18 évesen, a fiatal pilóta lesz a résztvevő európai bajnokságot „Formula 3”. A bemutatkozó szezonja a srác kiderült, hogy nagyon sikeres - 64 pont amennyiben elég magas az ötödik helyet a kezdő versenyen. Egy viszonylag rövid időn belül a vezető tölti az életét, az első tesztek a királyi versenyen. Az első gép lesz Williams. Már csak egy év, a német lett a ezüstérmes szakaszában világversenyek, „Formula-Renault”. A verseny második volt a célba, de később nyilvánította győztesnek, mert gyorsabban jött versenyző kizárták.

Először dobogóra a „Formula 1”

2006-ban, röviddel a színpadon „Formula 1” Törökország, Sebastian Vettel ofotsialnym vált harmadik versenyző a BMW csapat. Ez alatt az évszaktól, a fiatal és ígéretes sportoló többször volt a kocsiban, amikor tartott ülésén szabad gyakorlását. És már 2007-ben, Sebastian hagyta jóvá a poszt tesztpilótája BMW Sauber. Ebben a szezonban ugyanaz, és a lovas debütált a Grand Prix, „Forma-1”. Úgy történt, hogy a fő pilóta a csapat - Kubica - kiderült, hogy megsérült, és Vettel a volán mögé egy autó. És azt kell mondanom, hogy Sebastian nem okozott csalódást, gépelés az első futamban pont, hogy a célba nyolcadik. De aztán karrierje tovább pilóta az első csapatban a Toro Rosso, ahol megszerezte első pole első helyet a versenyben. Ez történt a 2008-as verseny Olaszországban, amikor az eső Sebastian válhat az első és állított fel világrekordot, mint a legfiatalabb pilóta a történelem a rangos torna valaha nyerni, és a versenyt, és a képesítések.

a fénykorát

2009-ben versenyző Sebastian Vettel Ez a Red Bull csapat jön csere, aki elhagyta a „stabil” David Coulthard. Ebben a szezonban, a német zseni volt képes nyerni a győzelem a négy szakaszból áll, és lehet a végén a második szezonban.

Már Vettel lett az igazi sztárja a 2010-es szezonban, „Forma-1”. Apropó száraz számok, ő öt futamot nyert megelőzve 4 ponttal legközelebbi üldözője Alonso bajnok lett 23 évesen.

2011-ben a fő rivális, a németek által csapattársa Mark Webber. De az ausztrál nem tudott kijönni a csapat, és ő nem mutatnak magasabb eredményt, mint a nagyban hozzájárult a vereséget. A végén Vettel, miután megjelent 11 alkalommal a dobogón először vette a második címet. Így megvan az az előnye a második érmes volt 122 pont.

2012-ben. Fernando Alonso és Sebastian Vettel, a fotót, amely abban az időben megismételjük millió példányban kelt el világszerte, újra lett ádáz rivális a pályán. Az év első felében a szezon ő volt, megelőzve a tapasztalt spanyol, de a végén kiderült, hogy a német bajnok újra, ami képes volt játszani a lemaradás az utolsó versenyeken.

A szezonban 2013 nyaráig vezető vívott makacs harca Hamilton, Räikkönen, Alonso, és természetesen, Vettel. De a nyári szünet után, Sebastian ismét bizonyította a legmagasabb szakmai és miután szerzett 9 győzelem egy sorban, hangosan és magabiztosan vessen véget a harc a tenyér. Ennek eredményeként - 4 év 4 futam és címek. Nagy eredmény!

2014-ben jellemezte az új szabályok bevezetését, ami Vettel volt a ketrecből vezetők. Végül meghozza a végső döntést, hogy elhagyja a csapatot, és aláírt egy három éves szerződést kötött a Ferrari.

Néhány tény a versenyző

Horoszkóp született Németországban - Rák. Magasság Sebastian Vettel 176 cm, és a tömeg - 62 kg, ami az ideális aránya a lovas általános képletű 1. Körök száma a vezető pilóta 2438. A kedvenc étel tészta Sebastian kéri. Kedvenc ital - kombucha és a "Red Bull". A közeli rokonok Sebastian két nővére és egy öccse. Abban a pillanatban, az ország vezető a szállás Svájcban.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.