Sport és fitneszExtrém sportok

Mexikói Nagydíjon. Vissza a verseny a naptárban, „Forma-1”

A jó hír az összes latin-amerikai rajongók a „Formula 1” volt a hazatérési Mexikóba hosszú szünet után. 2015-ben, a verseny ebben az országban még egyszer visszatért a naptár. Ezt a döntést a sör sokáig, mert itt van egy jó pálya. De fontos szerepet játszott mutatkozott be a királyi verseny mexikói Sergio Perez vissza 2011-ben. Ezzel kapcsolatban fokozott érdeklődést a verseny ebben az országban. Mexikói Nagydíj sem okozott csalódást nézők vagy versenyzők magukat.

A történelem a Nagydíj

Autodrome Mexikóban épült vissza 1959-ben, de az első Grand Prix került sor csak három év után. Race-ben véget ért tragédia: mexikói Ricardo Rodriguez lezuhant egy balesetben. Az elnök úgy döntött, hogy hívja a nevét az elhunyt pilóta áramkört. Testvére is versenyzett. 1970-ben, Pedro Rodriguez kész hatodik ezen a pályán. De egy évvel később ő is meghalt, a futam alatt Németországban. A pálya ismét átnevezték tiszteletére mind a már halott testvérek.

1971 1986-ig, „Forma-1” Nagydíj Mexikói még nem végeztek. 1987-ben a győztes volt Naydzhel Mensell, tudta, hogy ismételje meg a siker ismét 1992-ben. Kétszer nyert itt Alain Prost. 1992-ben került sor, az utolsó futam a Grand Prix Mexikó előtt egy hosszú szünet.

Egy hatalmas szerepet a visszatérő „Formula 1” ebben az országban játszott egy milliárdos Carlos Slim. Hogy köszönheti karrierjét Sergio Perez és Esteban Gutierrez.

Jellemzők futam

Azt jósolta, hogy mintegy 180 ezer ember látogat a versenypályán a versenyhétvége. Ez nem meglepő, hiszen a lakosság körében az országban nagyon népszerű „képlet”. Mexikói Nagydíj ténylegesen összegyűjtött egy hatalmas közönség, sokan jöttek, hogy honfitársa Sergio Perez. Racer maga mondta, hogy a visszatérés a „Formula 1” hazájában azt jelzi, hogy az ország már elért valamit. Látta, hogy a rendezvény a lehetőséget, hogy megmutassa a világnak, hogy ez egy állapot, és mit tud.

A jellemzője az útvonal, hogy ez az új. Autodrome van magas tengerszint feletti magasságát. Egy nagyon fontos tényező az időjárás. A forró éghajlaton Mexikóban. A magas hőmérséklet várhatóan a versenyhétvége, így a fontos kérdés volt a mértéke gumikopás.

"Formula 1" Nagydíj Mexico (2015)

2015-ben, a régóta várt szakasza „Formula 1” Mexikóban. A fő kedvencek itt jött Lewis Hamilton és Nico Rosberg a "Mercedes" csapat, Sebastian Vettel a "Ferrari". A nagy vágya, hogy jól volt Sergio Perez, akik számára a verseny otthon nagyon fontos volt. Kötelezett Nagydíj Mexikói megerősítette, hogy a fő versenyző győzelmet csak a pilóták „Mercedes”. Rosberg nyerte a pole pozíció, Hamilton megmutatta a második alkalommal, a harmadik pedig Vettel. Csapattársa Kimi Raikkonen nem felelt meg a harmadik szegmens. De Peres minősítési Nagydíjra Mexikói kifejlesztett meglehetősen sikeresen: ő tette, hogy az utolsó szakasz. Ez lehetővé tette, hogy számíthat bekerülni a pontokat zóna a versenyt.

Mexikói Nagydíj nagyon sikeres volt a „Mercedes” A pilóták végeztek a vezető pozíciókat. Az első, hogy a kockás zászló Nico Rosberg, majd Lewis Hamilton megérkezett. De a csapat meglepte a gumiabroncsok kopása, amely nagyobb volt, mint korábban becsülték. Ott volt még tartott még egy pit stop. Ez okozta elégedetlenség Hamilton, aki úgy gondolta, hogy egy megálló a gödrök nem volt kötelező. Jó futam fordított finn pilóta Valtteri Bottas. Hála illetékes stratégia versenyző tudott emelkedni a harmadik helyre.

Több, mint elégedett a közönség, „Forma-1”? Mexikói Nagydíj volt az igazi kudarc az „Ferrari” a pilóták. Mindkét pilóta elhagyta a színpadot. Vettel defektet először, majd teljesen elutasította a fékek, lezuhant egy aprítógép, és nem is az orvosi gépek. Ezek az izgalmas versenyek és egyre népszerűbb szerte a világon, „Forma-1”. Mexikói Nagydíj biztosan viszi a csapatot a Red Bull. A lovasok vehették 4. és az 5. helyen. Peres hazai pályán csak befejezni a nyolcadik.

„Formula 1” Nagydíj Mexikóban. megjelenítések lovasok

A pilóták nagy hatással volt a hangulat, de lenyűgözte a rajongókat, akik szenvedélyesen autóverseny, és megérteni őket. Az egész hétvégén, a pilóták kapott nagy támogatást a rajongók. A győztes a verseny Nico Rosberg azt mondta, hogy ez a legjobb dobogóra a karrier számára. Még érezte magát, mint egy rocksztár, amikor egy hatalmas tömeg kiabált a nevét. Lewis Hamilton azt mondta, hogy egy nagy szenvedély a rajongók a „Forma-1”. Mexikói Nagydíj fejlődött jól neki, de azt hangsúlyozta, hogy nem mehetünk vissza vissza egy másik autót.

Daniel Ricardo azt mondta, hogy a parádé csodálatos volt a pilóták, a rajongók melegen üdvözölte. Nagyon örült, hogy jöjjön oda, ahol a „Formula 1” válik igazi show. Annak ellenére, hogy Serhio Peresa verseny nem volt a legjobb módja, azt mondta, ez egy hihetetlen héten érte, itt van egy csomó felejthetetlen benyomásokat.

A verseny Mexikóban nagyon érdekes volt, a hangulat fantasztikus volt. A pilóták tudták, hogy egy igazi show, és a közönség megköszönte nekik a támogatást és a meleg fogadtatást. Minden versenyző képes volt érezni, mint egy igazi mexikói.