Sport és fitneszKosárlabda

Kosaras Goran Draghici: életrajz, karrier

Goran Draghici - kosárlabdázó, aki jelezte a teljesítményét a csapat, "San Antonio Spurs", "Phoenix Suns" és a "Miami Heat". Ugyanilyen hatékonyan működik a védelem, a támadó vonal. A fő előnye, hogy a játékos teljesít ügyes birtokolta a labdát. Goran Draghici nagyszerű érzéke választja optimális helyzetben a bíróság. Általában a kosaras képes arra, hogy egy jó versenyt bármely támadó a saját védekező csapat.

korai években

Goran Dragić született a szlovén város Ljubljana május 6., 1986. Tól gyermekkori álma ismétlődő apja sport siker, amely már sikeres játékos. Ugyanakkor azonban súlyos láb sérülés, kapott, mielőtt a nagykorúság, nem végezhetnek egy kívánság.

A kiút Dragic vált kosárlabda, amelyek kapcsolódnak az iskolatársak. A játék annyira tetszik Goran, a srác elkezdett rendszeresen felülvizsgálja NBA játékok a televízióban. Előfordul, hogy a fiú felébred 03:00, élvezni a legjobb harcok tengerentúli csapatok.

Az elején a szakmai karrier Goran Dragić, magassága 193 cm, súlya 81 kg, még tartotta a pozícióját kis előre több amatőr zenekarok. Az első jelentős klub fiatal tehetség lett a csapat „Iliria”, amely megjelent a második bajnokságot Szlovéniában. Ezt követte az átmenet a „Slovan”, amely kimondta vezető pozíciót az első osztályban az ország.

Európai karrier csúcsa a játékos vált át a spanyol „Murcia”. A szerződést 2006-ban kiadott. 2007-ben Goran Draghici hazatért, miután játszott a teljes szezonban a klub „Olympia”. Az eredmény az egy évvel játszik az új csapat megnyerte az első világbajnoki címét a szakmai pályáját.

Karrier az NBA-ben

2008-ban úgy döntött, hogy Goran Draghici saját jelöltet a tervezet a Nemzeti Kosárlabda Szövetség klub. Az eredmények szerint az esemény kezdő kosaras ő volt a „San Antonio Spurs”. Azonban nem játszottak a teljes szezonban, Goran volt egy másik csapat NBA - „Phoenix Suns”. Itt több szezont egy sorban Dragic kellett játszani a szerepét helyettesíti az egyik veterán csapatok - Steve Nash.

Finest óra fiatal játékos érkezett 2010-ben, amikor a bíróság a harmadik elődöntőben a nyugati konferencia, ahol a „Suns” ellen harcolt egykori klubja Goran San Antonio. A mérkőzés alatt védő sikerült megütni a gyűrű ellenfél 26 alkalommal. És 23 pont Draghici bevinni a kincstár saját csapat a döntő negyedik negyedévben. Így köszönhetően az intézkedések a „Phoenix” újonc sikerült leküzdeni az akadályt formájában az egyik rivális, és feljebb a rács versenyt.

Tól 2009-2015 Goran Dragich játszott a „Sons” 388 mérkőzést, ami átlagosan 20,3 pontot egy játék, 5.9 gólpassz végezni, és 2,8 lepattanót. kosaras védi a színeket az új klub, „Miami Heat” a jelenlegi szezonban.

Előadások a válogatott

2004-ben Goran Draghici hívták meg a fiatalok válogatott Szlovénia, amely magában foglalta aranyérmet nyert junior bajnokságot Európában. Az ország vezető csapat mindig is a kosárlabda 2006-2010. Részt vett a 2006 FIFA World Cup, és az Európa-bajnokság 2007 és 2009.