Sport és fitneszOutdoor Sport

Lépések 100. éves többnapos kerékpár verseny „Tour de France”

A győztes az első szakaszban a „Tour de France” volt a német Marcel Kittel, akik megtalálják a módját, hogy befejezze a káosz. Ausztrál csapat busz ragadt közvetlenül a célvonalon. Ezért a szervezők is akar lépni a célba, de végül sikerült az autót. Azonban nem minden a versenyzők tudtak újjáépíteni taktikájukat a végső szakaszban ... indult vissza 1903-ban, mint egy reklám projekt sajtó, kerékpározás mára a harmadik legfontosabb sportesemény az év - mondta Para.

Alatt évszázados történetében már a kerékpározás „Tour de France” (informális neve a „Nagy hurok”) két kényszerű szünet. 1915-től 1918-ig nem voltak kapcsolatban folytatott az első világháború, 1940-1946 -, mert a második világháború után. Vissza a közép-1950-es, a kerékpározás ki az országból. Annak érdekében, hogy népszerűsítse a világ kerékpáros szakasz faj elkezdte szervezni más országokban. Az évek során, versenyek tartottak Spanyolországban, Olaszországban, Belgiumban, Svájcban, Németországban és Luxemburgban. 19-szer "Tour de France" indult külföldön. 1994-ben még úgy döntött, hogy egy kört az újonnan megnyílt alagút a La Manche-csatorna.

A verseny során a sportolók van ideje, hogy megismerkedjenek a különböző terep, mert meg kell leküzdeni, és meredek emelkedők és lejtők éles, és a különböző fordulat. az útvonal hossza minden évben, és a másik lehet 3000 és 4000 km. Az ugyanazon a távolsági „Tour de France” volt 1926-ban. Aztán a lovasok átkeltek 5745 km. Miként a megtett távolságot a kerékpárosok 1903 óta, ez egyszerűen csodálatos. Az elmúlt 99 futam sportolók az összeg 426 678 km leküzdése. Ez több, mint a távolság a Föld és a Hold.

A díj alap a verseny is fokozatosan egyre csillagászati jellegű. Ebben az évben ez lesz a 2 milliót. 023,000. 300 euró. A győztes a kerékpárverseny kap 450.000 euró, és a győztes minden szakaszában - 8000 euró.

Június 29. 198 lovas képviselő 34 országban szerte a világon, és része a 22 csapat indult a korzikai Porto-Vecchio. Ez az első alkalom a történelemben „Tour de France” faj elkezdte Korzikán. Island Ennyi idő maradt az egyetlen európai régió Franciaország, ahol ez nem végzett során a „Nagy hurok”. Ebben az évben a szervezők úgy döntöttek, hogy helyes ez az igazságtalanság és a tervezett Korzika mindössze három szakaszból áll, amelyek közül az első volt a leghosszabb - 213 km. Között a funkciók az aktuális „Nagy hurok”, és az a tény, hogy a kerékpározás kerül sor csak a Franciaország területén, és befejezni a sportolók lesz Párizsban először mesterséges fény alatt. A védelem a francia versenyhatóság vonzott 14.000 rendőrök, 47 amely - a versenyzők az elnöki ezred.

Kerékpárverseny "Tour de France" magában foglalja a 21 szakaszból áll. Minden szakasz - egy nap. A járat egy sportoló minden egyes szakaszában adunk hozzá, és a teljes időt kapunk gonki.Velogonschik amelynek teljes ideje minimális lesz, a győztes a verseny. Lehetséges, hogy egy sportoló válik a győztes a verseny, de nem nyert annak bármely szakaszában, mint ahogy 1990-ben (amikor a győztes volt az amerikai Greg Lemond). A legnagyobb eredmény a „Tour de France” egy rekord az amerikai kerékpáros Lensa Armstronga, 7-szer, hogy léc alá a „Nagy hurok” (1998-2004). A győztes is bejelenti a lovasok, akik nyert legalább egy szakaszában. Ebben a kategóriában vannak a győztesek és ukránok. 2006-ban, Sergei Gonchar kétszer nyert a színpadon külön kezdet. Ugyanebben az évben nyerte Yaroslav Popovych egyik sík szakaszok. Ez a siker eléréséhez az ukrán versenyző a „Tour de France”. Ebben az évben a „nagy hurok” honfitársaink nem lesz egyáltalán.

„Tour de France” Érdekes és az a tény, hogy a verseny határozza meg, hogy a legjobb az egyes kategóriák: sprinter hegy lovas, a fiatal versenyző. A nyertesek ezen jelölések kapnak színű pólókat. Mivel lovas a legtöbb pontot a sprint állása helyezi a zöld trikót. Hagyományosan, az elmúlt öt évben az adott cím állítja az amerikai Mark Cavendish. A legközelebbi riválisa a sebesség kilövellés tart év legjobb sprinter szlovák Peter Sagan. Fehér póló piros borsó a győztes a jelölést „a legjobb hegyi lovas.” Ebben a kategóriában lehet nevezni a kedvenc a francia sportoló Thomas Fokler. Helyi bízza honfitársa reményeket, és nem csoda, mert a múltban, Thomas kérkedett a „borsó” póló és végül a negyedik helyen végzett.

Továbbá, minden egyes szakaszában a „Tour de France” egy speciális bizottság, hogy meghatározzák a legtöbb „csata” a lovas. Másnap befejezése után a színpad versenyző, aki megnyerte ezt a díjat, kapott egy fehér szám piros alapon fekete helyett fehér. A fő szempont a meghatározó a győztes - hosszú tartózkodás elszigetelten peloton (lovasok mozgó szűk csoport), megpróbálja tartani a vezető pozíciót, ameddig csak lehetséges.

A legkívánatosabb a „Tour de France” sárga trikót. A jogot, hogy viselje csak az, aki megnyeri az idő múlásával. A világos színű ing örökölt az újságot L'Auto, aki megalapította a verseny - a sárga lapok. A történelem kerékpározás, „Nagy hurok” csak 254 lovas viselte. A jelenlegi „Tour de France” a sárga trikót fog versenyezni Kristofer Frum és Alberto Contador. Frum tartja nagyon erősen ebben a szezonban, megnyerte a tavaszi "Tour of Oman", "Tour de Romandie", "Critérium du Dauphiné", és a "Criterium Inter - Nacional". Left "Tir Renault Adriatico" Frum nem tudott nyerni. 28 éves versenyző válhat a második brit, ki nyeri az általános besorolását, a „Tour de France”. Tavaly, egy ambiciózus Froome nyerte az „ezüst”, „Nagy hurok”, a második csak honfitársa Bradley Wiggins. Sajnos a tavalyi győztes, a „Tour de France” nem lesz képes részt venni a választásokon. Rider megsérült a térde még mindig a „Dzhiro Di Italia”, majd nem tudott teljesen felépülni a verseny kezdete Franciaországban. Ezért Frum kínál egy közvetlen út a francia dobogóra.

Megpróbálja megállítani, mielőtt Alberto Contador. A spanyol után visszatér egy szuszpenziós dopping. 2011-ben, a vérében talált betiltották clenbuterol. 2012 elején, a döntést a Választottbíróság Sport spanyol kizárták hat hónapig és megfosztották minden rangjától közötti időszakra 2010-ig. Tavaly ősszel, a lovas vissza, és most visszatért a harc újabb győzelmet aratott a „Tour de France”. Contador, mivel egyik a jelenlegi tagok, tudja, hogyan kell nyerni a „Tour de France”. Karrierje során meg kellett próbálnia háromszor a sárga trikót. Azonban az egyik győzelme 2010-ben megsemmisítette. Contador tavaszi nézett nagyon sápadt háttérben az Froome. De a spanyol nagyon jól tudja, hogy felkészüljenek a felelős kezdődik. Ezért lehetséges, hogy a „Tour de France” fogja bemutatni erős sportos tulajdonságait.

A jubileumi érkezés szinte megakadályozta dopping botrány. Január elején az amerikai kerékpáros legenda Lance Armstrong egy interjúban a jól ismert televíziós műsorvezető Opre Uinfri elismerte, hogy ő használta a tiltott kábítószerek alatt előadásokat a „Tour de France”. Tekintettel arra, hogy a közelmúltban a dopping botrányok kerékpáros kitörni túl gyakran, sokan készek voltak, hogy véget vessen a „Tour de France”. Szerencsére ez nem történt meg, és a megemlékező 100. versenye kezdődött egy még nagyobb léptékű. Azonban annál Armstrong nem félt, hogy adjunk egy kanál kátrány. Megkezdése előtt a kerékpáros versenyző amerikai tábornok azt mondta, hogy az ő idejében, hogy megnyerje a „Tour de France”, anélkül, hogy tiltott szerek, lehetetlen volt. Armstrong azt mondja, hogy a verseny ezen a szinten van szükség a költséges sportoló, elsősorban az oxigén. Az ő véleménye, hogy nagyon nehéz fenntartani a magas aránya a verseny hosszú ideig. Ezért a sportolók és kénytelenek használatát serkentő gyógyszereket. Ez feldühítette a rendező a „Tour de France” Christian Prudhomme „Armstrong azt mondja, hogy senki sem tudta, akkor megnyeri a Tour nélkül dopping, de talán ez csak egy kísérlet arra, hogy megtisztítsák, mondván, hogy különben lehetetlen.”.

A jelenlegi „Tour de France” kerül sor június 29-július 21. Ez idő alatt a versenyző lesz utazni 3360 km, és csak két nap pihenés. 1998 óta a „Nagy hurok” ösvény húzódik dopping botrányok. Nemrég egy másik győztes az „Tour de France” német Jan Ullr elismerte, hogy ő is használta a süket. Sőt, a kerékpáros azt mondta, hogy sok kollégája vett illegális kábítószerek. Francia versenyző David Monkute alapvetően soha nem folyamodott a tiltott kábítószerek használata, azt mondta, hogy mivel a megérkezése EPO kerékpáros 1994-95, minden a győztesek a „Tour de France” lehetett csalni ...

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.