Sport és fitneszAtlétika

Mariya Savinova: sport eredmények és életrajz

Mariya Savinova - sikeres orosz futó. Az egyik legtöbbször kitüntetett sportolók posztszovjet Oroszország nyerte a világbajnokságot. Résztvevő grand dopping botrány.

Gyermek- és serdülőkori

Ő 1985-ben született, Cseljabinszk hideg. Soha nem képzelte, hogy az életem kapcsolják össze fut. Korán volt szereti a tánc és az álom, hogy valamikor lesz egy igazi táncos. Az életkor, a prioritások megváltoztak, és most ő játszotta tollaslabda. Érdemes megjegyezni, hogy sikerült, és még lett egy lecke ebben Savinova jelölt mester a sport.

Futó Maria kezdte gyakorolni egészen véletlenül. Jöttem egy barátnője szakaszban, és úgy döntött, hogy tartsa fúró. A híres edző Maslova meglátta és felajánlotta, hogy a vonat őt folyamatosan. Mariya Savinova nem ellenállt, mert nagyon szerette a sportot, és ő tette, hogy pontosan mit csinál nézeteit. A jövőben ez nagyban kitűnjön a társaik, és hamarosan kezdődik, hogy megmutassák tehetségüket.

2003-ban Maria küld a junior bajnokságot Oroszország. Senki sem gondolta, hogy nyerhet semmit, de ő nyerte a bronzérmet. Ugyanebben az évben megnyerte a bronzérmet és az Európai Ifjúsági bajnokság. Mivel egy futó kezdett komolyan kell venni, nem csak az állami szintű versenyeken, hanem Európában is. A tizenkilenc évesen megnyerte az ezüst az orosz bajnokságot nyolc méter távolságban és fél kilométer.

felnőtt karrier

Miután sikerrel ifjúsági szinten sportoló sokáig nem tudtam elérni semmit a felnőtt versenyt. Savinova úgy határoz, hogy a helyzet az edző, és megy Vladimir Kazarin.

Az új edző a jelentősen javult, de a jelentős díjat is kell találni. 2008-ban, ő küldte a világbajnokságot Valencia, de ez mindössze tizenhatodik helyen. Ez lesz az igazi áttörés 2009-ben. Ő nyerte meg a bajnokságot, Oroszország, valamint elnyerte az Európa-bajnokság. Miután ebben a szezonban Savinova vált elismert sportoló a világon.

2010 kiderült, hogy még sikeresebb. Ő nyerte első helyen a világbajnokságon, valamint az Európa-bajnokságon. Érdemes megjegyezni, hogy az összes díjat nyerte a női nyolc méter. Senki egyáltalán nem lepte meg, hogy a következő évben ismét Savinova nyerte meg a világbajnokságot.

2013-ban a nemzetközi bajnokság tartott Oroszországban, de ez a sportoló volt csak a második helyet. Más futók, ez az eredmény lenne tekinthető sikeresnek, de Maria azt mondta, hogy lehetne még jobb eredményeket.

Olimpia

Jövő olimpiai bajnok Mariya Savinova Elment az első világ játékok Huszonhét év. A sportolók ebben a korban kell tekinteni nagyon látványos, de a lány azt mutatta, hogy ő még mindig túl korai lenne leírni. Versenyeken Londonban, ő lett az első a nyolc száz méter távolságra, és megmutatta az eredmény 1 perc 56,19 másodperc.

Runner hazatért győztes, és az egyik legerősebb sportoló a világon. Úgy tűnt, hogy azért, mert a kor Maria többé nem jelennek meg a jó eredmények után a nyári játékok, de ez nem így volt. Ő fog nyerni sokkal több győzelem, annak ellenére, hogy ő volt majdnem harminc éve.

Mariya Savinova: dopping botrány

2015-ben, az esemény fog történni rezonancia. Előfordul, hogy sok orosz sportolók vádolják a tiltott kábítószerek használata. Között ezt a listát, és akarat Savinova. Természetesen minden kihívást ezt a döntést, de a doppingellenes ügynökség lenni abban, hogy a sportolók ténylegesen felhasznált gyógyszerek által betiltott nemzetközi egyezmények. Ennek eredményeként úgy döntöttek, hogy Mary elképedt. Tisztviselők akar megfosztják őt az összes díjat és az élettartam tilalmat a versenyeken való részvétel minden szinten. Érdemes megjegyezni, hogy a Kizáró hibák összegyűjtése és bajnok edző. Abban a pillanatban, a végső döntést nem fogadják el, és az utolsó kísérletek.

Mariya Savinova biztos abban, hogy kizárják, ez teljesen rossz, mert doppingolás soha nem fogadták el.

Magánélete

Férj lány is elég jól ismert személyiség a világon az atlétika. A neve Aleksey Farnosov. A fiatalok már régóta ismerjük egymást, mert azzal egy edző. Eleinte csak találkozott, de 2010-ben úgy döntött, hogy legalizálja a kapcsolatukat. Öt évvel az esküvő után a pár első gyermeke született.

Mariya Savinova egy nagy sportoló. Annak ellenére, hogy azt megfosztják minden kitüntetések és címek, minden emlékezni fog rá, mint az egyik legerősebb futók a világon. Egy másik bizonyíték az, hogy - néhány állami szintű díjat, amelyek között ott van a Rend Barátság. Érdemes megjegyezni, hogy kapunk csak azok a sportolók, akik valóban sikerült elérni egy csomó.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.