Sport és fitneszAtlétika

Alexander Balandin: orosz tornász, életrajz és eredményeit egy sportoló

Alexander Balandin - tornász, született 1989 júniusában a fővárosban Köztársaság Karélia - Petrozavodsk. Gyermekkora óta a fiatalember volt egy gyenge fizikai kultúra és szerették, hogy vegyenek részt számos sport. A részben a sport gimnasztika és ikertestvére, Alexei, én vezettem az anyám. Kezdetben jó eredmények azt mutatták, Alex, majd később a helyzet megváltozott - Alexander kifejezettebb fog nyerni, és keményen edzett. Azonban a rivalizálás a két testvér soha nem volt.

Kezdete karrier és legfőbb eredmények

Elég gyorsan a fiatalember tudta, hogy elérjük a legmagasabb szintű szakmai saját sport, versenyez a nemzetközi versenyeken. Tehát 2007-ben Aleksandr Balandin, hogy elérjék az első, aki ott volt a világbajnokság, sikerült megnyerni a harmadik helyen, a saját corona shell „gyűrű”. Későbbi teljesítményét ebben a versenyeken 2010-ig nem hozta meg a várva várt aranyérmet.

Győzelme után Moszkvában a 2010-es világbajnokság egy évvel később követte a győzelem a bajnokság Oroszország, és 2012-ben - az Európa-bajnokságon. Részvétel a világbajnokság hozta futó, nem Alexander karrierjének, és diadalmas előadások olimpián: az első pre-Olympic időszakban, miután megnyerte az orosz bajnokságot 2008 kiélezett versenyben más erős orosz tornász - Konstantin Pluzhnikov, Balandin adott utat a jelöltek listáját a utazás Pekingbe.

kár

A profi sport, sajnos, nincs diadal esés nélkül és anélkül, hogy sérülést. Részt vesz a Russia Cup tartott Jekatyerinburgban, Alexander miatt sikertelen leszállás megsérült a combcsont, a verseny kellett vonni. Szerencsére nem voltak elmozdulások és súlyos következményekkel jár. Miután két művelet kezdődött a gyógyulási időszakban. Ami gyorsan és sikeresen, és miután a sportoló tovább versenyezni ugyanabban az ütemben. Akaraterő, a kitartás és a vágy, hogy meghódítsa új magasságokba volt akkoriban a fő hajtóereje Sándor, aki nemcsak egyszerűen végre új elemeket, hanem bonyolítja a programot.

A második olimpiai ciklusban

Közel a legfontosabb a karrier minden sportoló versenyeken - az olimpiai játékok Londonban 2012-ben, a jelölt részvétel volt Alexander Balandin. Ez volt a második ciklus előkészületek a játékok sportoló karrierjét. Sajnos nincs jó fizikai állapotban sportoló sem bonyolult programot, sem az akarat, hogy nyerni nem hozta a régóta várt érem.

Orosz nézők, sportolók és a bírók egyhangúlag állította, hogy Alexander elítélt - minimumként válhatott ezüstérmes az olimpiai játékok. Ez majdnem olyan nemzetközi botrány: a tiszta technika kivitelezése bonyolult elemek, Alexander költözött a riválisok, akik vállalták nyíltan hibákat. A helyzet okozott közfelháborodást, néhány követelte, hogy fellebbezni a bírósági felülvizsgálatát értékeléseket. De ezek olimpia az orosz csapat nem rendelkezik szavazati joggal. Egy interjúban a beszéd után maga tornász meghiúsította minden alkalommal a pletyka, biztosítva, hogy ő adta a gyengeség, amely kihasználta a bajnokok. Csak a negyedik helyet, és miután az érem volt olyan közel.

Azonban Balandin valaha krónikáját az Annals of világ sport torna. Ő három korona elem a kedvenc lövedék nem csak nehéz felépíteni csoport, és szerepelnek a nemzetközi szabályoknak, hanem ő nevét viseli. A harmadik elem által jóváhagyott Nemzetközi Szövetsége nem is olyan régen - 2013-ban, és mint elismert Balandin, nagyon kevés ember tud csinálni. Minden háromszor, hogy képes volt megfigyelni a teljesítményét a saját és a benne elemek egyike sem került sor a megfelelő szinten.

A harmadik képzési az olimpiára

A harmadik olimpiai ciklus Aleksandr Balandin nyert aranyat kétszer az Európa-bajnokságon 2014-ben, Belgiumban rendezték. Az első érem kaptuk a csapat verseny, a második - az egyes a gyűrűket. A verseny után a sportoló operálták - régi sérülés nyilvánult meg. Persze, hogy részt vegyenek az olimpián, Rio 2016-ban nem lehetett figyelembe venni. A műtét után, a tornász nem tud gyakorolni teljes erővel. Nem is olyan régen elkészült egy kúra, de a végén a karrier Balandin nem hiszem. Jelenleg azonban, anélkül, hogy állandó gyakorlata, Alexander egy oktató a nemzeti sport képzési központ - a „fejlett sportos iskola.”

Magánélete

Alexander Balandin - tornász, akinek életrajza ismert csak a sport rajongóinak, inkább ne lakjanak a személyes életében. Azonban egy interjúban egy sajtótájékoztatón azt elismerte, hogy a riporterek, hogy volt egy szeretője, amely jelenleg otthont ad a sportoló. Ahogy azt a Balandin, mielőtt a fő támogatója volt az egyetlen anya megjelenése kedvenc „csapat” megduplázódott.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.