Sport és fitneszAtlétika

Francia sprinter Kristóf Lemetr: életrajz, eredmények és érdekességek

Sport - az egyik dolog, hogy motiválja az embereket, hogy tegyenek lépéseket, új kihívások és személyes győzelmet. Különösen erősen a súly, amikor egy személy (atléta), amelynek eredményeit is visszafogja, és bizonyítani, hogy bármi lehetséges. Az egyik ilyen személy, minden kétséget kizáróan, lesz egy sprinter Franciaország Christophe Lemaitre (Kristóf Lemetr), ami most, és majd beszélünk.

Életrajz sprinter

Tehát, aki Lemetr Kristóf? Született egy kisvárosban Kelet-Franciaországban, melynek névadója a közeli Annecy-tó. Ez történt 1990 nyarán. A város körül csúcsok, bőséges tavak és folyók, mintha nyomja a polgárokat, hogy vegyenek részt a szabadtéri sportok. Azt sem volt kivétel, és a főszereplő. Kezdve atlétika osztályok évesen 15, 2009-ben a növekvő csillag kapta az első elismerést. Ez volt akkor a European Association of Athletics Lemaitre felismerte az egyik legígéretesebb futók a hatalmas régi Európában.

Ahogy már a jövő évben, Lemetr Kristóf lett igazi büszkesége szülőföldjüket, az első francia történelemben, aki a címet a legjobb sportoló Európában. Azóta, és kezdte utat a jövő győzelmek és a tetején, amit még elérni.

Jelvények sportoló

Díjak List francia Christophe Lemaitre, tekintettel arra, hogy ez csak 26 éves, valóban lenyűgöző. A szavak a sportoló, a titkos győzelmei egyszerű: van, hogy állandóan javítani technikát és élvezze minden második képzés. Ő rendkívüli képessége, hogy a munka és a szorgalom megengedte neki, hogy rekordokat és sztereotípiák, klisék.

Európai eredmények sportoló

Az első nagy versenyben (2009 BEK) francia sprinter Kristóf Lemetr került a hetedik helyen 60 méter távolságra a pontszáma 6,72 másodperc. De az első alkalommal, hogy jó volt, még akkor is nagyon sok.

És most, miután csak egy év Lemetr Kristóf diadalmasan már megjelenik a száz méteres versenyen, nyert aranyat Barcelonában. Szintén 2010-ben, a szezon végén, akkor tegye a rekordot a 100 méter a Continental Cup Split (Horvátország) - 9,97 másodperc.

A következő szezonban a francia indult két módon. Egyrészt, tudta megismételni a személyes legjobb a parttól 60 méterre, amely bemutatja a legjobb eredményt az európai sportolók. Itt az ideje, ami futott ez a távolság volt egyenlő 6,55 másodperc. Azonban a döntőben a verseny, ő képes volt, hogy a harmadik helyen. Különösen kellemetlen volt az a tény, hogy az Eb Párizsban tartott, a szobában, és a hibás csak önmaga lehet.

Egyfajta bosszú e kudarc volt a kiváló teljesítményét a francia a csapat verseny Stockholmban. Franciaország ötödik helyen a bajnokságban, hogy nem lenne lehetséges hozzájárulása nélkül Lemaitre és csapata. Ők nyertek a 100 és 200 méter. Személyes mutatók Christophe kétszáz méteres versenyt egyáltalán rekordév volt az akkori Európa-bajnokság.

Összesen Lemetr Kristóf lett négyszeres Európa-bajnok: háromszor 2010-ben és 2012-ben egyszer 100 méteres távolságot. A további ő eredményeit az európai versenyeken nem olyan jelentős.

Előadások a nemzetközi porondon

Arenas sporteseményt találkozott egy fiatal futó Franciaország nem annyira szívesen. Tehát, a World Cup 2015 döntőjében lett egy bevehetetlen erőd. Hogy telik az utolsó lépés szükséges, hogy elfogy a 10 másodperc, ami nem működik. A parttól 200 méterre, és az eredmények a szerényebb. De a relé 4 100 franciák nagyon jó, bár nem a szerencse. Volt egy meglehetősen érdekes tény: az esemény után kiderült, hogy az amerikai sportolók használt dopping, és ennek következtében kizárták. Így a francia, beleértve Lemaitre kapott bronzérmet.

2016-ban, Lemaitre nem vett részt az Európa-bajnokságon, megszabadult ideje felkészülni a nagy versenyek négy éve - az olimpiai játékok. Szocsi olimpia találkozott a francia meglehetősen durva karját. Szereti őt stometrovka nem lesz diadalmas, és még egy díjat. De a bronzérmet , miután kitéve egy fiatal sportoló egy másik faj, mégis, és az az eredmény, a célfotó.

Sajtóban Lemaitre

Amikor beleszeret egy bizonyos tehetség sportoló, nagyon szeretnénk látni a mindennapi életben, ő volt a példakép. Így, persze, ez Kristóf Lemetr. Inkább fenntartott fiatalember ad egy nagyon érett interjúban. Tehát a kérdés a magánéletéről, ő mindig válaszol vonakodva, ami megmagyarázza a vonakodás, hogy hagyja magán sajtó. Tedd Kristóf Lemetr Married? Lány ő, de a kapcsolat még nem legalizálták.

Mikor jön a rendezvények, tervek, eredmények - a francia nagyon, nagyon beszédes. Ő tisztelettel fő versenytársai, és nem durva, válaszul a negatív vélemény róla. Válaszul egy riporter kérdésére azt a tényt, hogy ez az úgynevezett első fehér bőrű, aki kifogyott a 10 másodperc a 100 méter, Lemaitre azt mondta, hogy nem lát okot a bőrszín győzelmek vagy vereségek. Mindig összpontosít a kemény munka és hosszú képzés, ami természetesen csak kiemeli a kép egy kiváló sportoló és az ember.

konkurenciaharc

Tisztelet a versenytársak - a jele az érettség. Azonban, sport düh, hogy nyerjen. A legfontosabb versenytársa a francia sportoló, persze, Usain Bolt. Ez a fekete futó elképeszt mindenki az ő teljesítményét. Christophe, válaszol a kérdésekre róla, ismeri az ő vezetése ebben az időben. Azonban aki mindig fenntartással tekintettel arra, hogy ha továbbra is olyan kemény, hogy tökéletes a technika, a képzés, képes lesz megtörni rekordokat kiemelkedő társaik.

A másik ok, Christophe idegek jár jeles Dzhastin Getlin. Egy francia kérték meglehetősen provokatív kérdést: „Gondolod, hogy Gatlin nagy tehetség?”. A válasz az volt, mint mindig pontos és finom, és Christophe azt mondta, nem sok figyelmet fordít a versenytársak, és koncentrál magát. Ez a pozíció elkísérte egész pályafutása, fiatal koruktól kezdve.

helyett egy epilógus

Soha nem volt olyan bálványokat, és mindig csak azt az eredmények és a meg magát egyre több magas bar. Talán ez az oka ennek a szőke srác tud versenyezni a sötét bőrű hegemónia, ami nem volt elég ideje. Ami a jövőbeni eredmények vagy kudarcok csak találgatni tud. Azonban a valószínűsége annak, hogy 2017-ben mi lesz a világbajnok, nem, és ez nem illúzió.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.