Sport és fitneszHarcművészetek

Kazahsztán boxer Daniyar amatőr Yeleusinov

Több mint a történelem az elmúlt négy nyári olimpián még soha ökölvívó a kategóriában legfeljebb 69 kg nem teljes, nem a kazah fél az első lépés a dobogó. 2016-ban a stafétabotot vette Daniyar Eleusinov, 25 éves sportoló.

Parish boksz

Az egyik fő csillaga boksz elmúlt években Kazahsztán Yeleusinov Daniyar. Életrajza sportoló származik a falu Berozino nyugat-kazahsztáni régióban, ahol a március 13, 1991-ben született. Daniyar kezdett érdeklődni a sport évesen 9 év és az első alkalommal által kiképzett megbecsült edző apja, Marat, aki korábban edzette és idősebb testvére a sportoló. A 16 éves, Diniyar családja költözött Astana, ahol a tehetséges fiatal bokszoló volt jó kilátásokkal.

A világ és kontinentális siker

Az első junior versenyeken Yeleusinov Daniyar nyerte, még mielőtt a lépés, részt vesz a Cadet játékok. És 2008-ban, a világ ifjúsági bajnokságot Mexikóban kazah bokszoló képes volt, hogy a döntőbe, és egy évvel később elnyerte a „arany” a verseny, úgyhogy hamarosan meghívást a fő nemzeti csapat Kazahsztán.

Mutatkozott be a felnőtt torna esett Daniyar 2010, amikor 19 éves magabiztosan zaveval bajnokságot Kazahsztán. Ugyanebben az évben, a bokszoló küldték az Ázsiai Játékokon Guangzhou, ahol Yeleusinov is hozott egy aranyérmet. Két évvel később, a sportoló kvalifikálta magát a londoni olimpia, és azt sikerült elérni a negyeddöntőbe, ahol elvesztette az olasz Vincenzo Mangiacapre. Elmulasztása az olimpián Yeleusinov Daniyar teljesen helyrehozatala a következő világbajnokságon. Ennek része a világbajnokság tartott Kazahsztán, magabiztosan jutott a döntőbe, ahol az ütemet a kubai Arisnuada Despagne, miután megnyerte az arany.

A győzelem Rio és azt tervezi, hogy profi

Sportolók számára a győzelem és a siker lehetővé tette a második alkalom pályafutása menni az olimpiai játékok. És 2016-ban, melynek keretében az olimpiai játékok Brazíliában, Rio de Janeiro, Daniyar nem volt egyenlő a súlycsoportban akár 69 kg-ot. Kazahsztán sportoló magabiztosan teljesítette a verseny rács, győztes a döntőben az üzbég Shahram Giyasova.

Része a pénzeszközöknek ez a győzelem Daniyar küldött szeretet, és elkezdett gondolkodni egy esetleges emelkedése vasút. Ennek eredményeként ma Yeleusinov komolyan fontolgatja annak lehetőségét, hogy részt szakmai ökölvívó promóterek érdekli, amit az Egyesült Államokban. Ezért hamarosan számíthatunk az első csatát a kazah sportoló, és a nagy gyűrű.

Magánélete

2015-ben a Yeleusinov Daniyar tett fontos döntést az életében, megerősíthetjük a kötvények a házasság unió barátnőjével, hamar szült neki egy fiút. Szabadidejében képzés kazah sportoló szeret játszani asztalitenisz, biliárd vagy futball, ne felejtsük el, hogy időt tölteni a kör a családját.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.