Sport és fitneszAtlétika

Kirdyapkin Anisya Byasyrovna - híres sportoló Oroszországból

Kirdyapkin Anisya Byasyrovna egy orosz sportoló, aki részt vett számos nemzetközi versenyeken. Ő mindig megkülönböztetni a kitartás és a fegyelem. Kirdyapkin egyik legismertebb oroszok verseny járás.

gyermekkori sportolók

Kirdyapkin Anisya Byasyrovna született október 23, 1989 Saransk, húzódik. Van ez a sportoló, és él abban a pillanatban. A Mordvin született sok híres túrázók, akik nyertek nemzetközi versenyeken. Ez a sport nagyon népszerű ott.

Korán Anisya (akkor Kornikova) megkezdte útját a verseny járás. Ez a fajta fokú sport szórakozás nem rosszabb, mint ugrás vagy futás. Ez a fegyelem benne van az olimpia programban. Megkapta a sport eredményeként egy érdekes eset. Évesen kilenc fiatal Anisya volt a barátaival az erdőben. A gyerekek találkozott a híres edző Race Walking Constantine Nacharkina. Meghívta őket, hogy csatlakozzanak a sport rész, és beleegyezett. Röviddel azután, hogy ez az esemény, az erdőben a barátaival Kirdyapkin indul képzés a szakaszban versenyen walking. Barátok szinte azonnal visszautasította, hogy részt osztályok, és Anisya beleszeretett ezt a sportot, és azt akarta elérni a magas eredményt.

Kezdje a karrier és a találkozó leendő férje

Kirdyapkin Anisya Byasyrovna kezdett végző a városban versenyeken. Ott mindig díjat is nyert. Élvezte az előadások és el akart menni az olimpiai játékok. A tizenéves kor Anisya találkozott versenyben Szergej Kirdyapkin, aki hivatásszerűen foglalkozó versenyen járás. Ő rendelkezett nagy tehetség, és sokkal inkább technikai társaik.

Csak idő barátság közöttük fejlődött a kapcsolat. Miután 18 éves lett, a szerelmesek voltak házasok. Edzők nagyon félnek, hogy Anisya nem járhat a versenyben járás. Azonban ezek a félelmek megalapozatlanok voltak. A családi élet sportoló pozitív hatással volt a saját előadások. Az első siker jött 2007-ben Kirdyapkin. Kirdyapkin Anisya Byasyrovna állt egy emelvényen a téli bajnokságot Oroszország, az Európa-bajnokság és az Európa Kupa. Ezek után győzelem a sportvilág kezdett beszélni róla, mint egy tehetséges sportoló. Anisya versenyek leküzdeni a távolság 10 és 20 km-re.

A világ junior rekordot, és kizárjuk a sportolók

Anisya Kirdyapkin sikeresen vett részt az Európa Kupa. Ez az első alkalom érmet nyert a rangos nemzetközi esemény. Ezután az IAAF Race Walking Challenge Final azt is kimutatta, egy jó eredmény, de ez csak a második. Ez egy kis mozgásteret megelőzve csak Olga Kaniskina. Ezen a versenyen Anisya végre a parttól 20 kilométerre. Már a következő versenyre, ez sportoló vett bosszút Kaniskina téli bajnokságot.

Kirdyapkin Anisya Byasyrovna (nemzetiség bennszülött Mordvin gyakran tárgyalt a rajongóinak) a verseny meg a világ junior rekordot. Ezután Kirdyapkin karrier kizárták technikai okok miatt. Ez a fajta büntetés vannak ebben a sportban elég gyakran. De neki ez volt az első alkalom. Anisya nem esik lélekben, éppen ellenkezőleg, lett még keményebben dolgozik a képzésben.

Folytatás karrier

Büntetés csak motivált Kirdyapkin és elkezdett végre még jobb. 2009-ben, ő sikeresen a végső a világbajnokság. De van ennek a sportoló csak az ötödik. Ebben a világbajnokság is játszott férje Sergey Aleksandrovich Kirdyapkin a parttól 50 kilométerre. Megközelítése megszerezte a bajnoki után 5 nappal a beszéd után Kirdyapkin.

Miután Anisya mutatott magas szintű teljesítményt az országos bajnokságon, majd az Európa-bajnokságon. 2011-ben, a sportoló ismét részt vett a téli bajnokságot. Elvesztette a győztes csak egy pillanatra. A következő évben, végül a valóra vált álom. Ő csatlakozott a válogatott, hogy részt vegyenek az olimpián. Van Anisya mutatott jó eredményt, de a végén a verseny ismét volt csak az ötödik helyre. Kirdyapkin nem titkolta megbánni.

Beszédek a Universiade

Az Universiade tartott Kazan, a sportoló bebizonyította, hogy képes a győzelemre. Arany Kazan emelte hangulat után az 5. helyen az olimpián. Miután elment Moszkvába, és részt vett a világbajnokságon. Ott ádáz harc vette 2. hely. Sergey Aleksandrovich Kirdyapkin minden módon segíti a feleségét, hogy a magas eredményt. Ő osztja tapasztalata vele, és beállítja a komoly versenyt.

Kirdyapkin Anisya akinek életrajza fejlődött nagyon jól vált az egyik legnépszerűbb orosz sportmenok versenyben séta mert a munkája és a fegyelem. A karrierje ő nyert, vagy nyertese volt rangos versenyeken. Abban a pillanatban, sikeres sportoló folytatja pályafutását.

Copyright © 2018 hu.birmiss.com. Theme powered by WordPress.